П’ятниця, 20 Вересня, 2024

6 найбільш завантажуваних зараз застосунків для вивчення іноземних мов

У сучасному взаємопов’язаному світі володіння другою мовою є цінною навичкою для роботи, подорожей та особистого розвитку. Але вибрати правильний із сили-силенної різноманітних застосунків для вивчення мов може здатися нереальним завданням.

Розглянемо 6 найбільш завантажуваних застосунків для вивчення іноземних мов, яким довіряють цей процес найбільша кількість людей у 2024 році — і ті, хто лише починаєте вивчати мову, і ті, хто вже досконало нею володіє.

1. Duolingo

Очолює цей перелік Duolingo, адже це напевне найвідоміша платформа у світі. Навіть після того, як у 2023 році цей застосунок завантажили понад 16 мільйонів разів, його й надалі вдосконалюють, аби пропонувати структурований підхід до вивчення мови.

Ви можете вивчати стільки мов, скільки хочете, та ще й у власному темпі. Заняття організовані за темами й з елементами гейміфікації, на кшталт індикаторів прогресу та простих заохочень, щоб учні не втрачали мотивації.

За кілька хвилин ви пустите в дію всі свої органи чуття, виконуючи вправи на говоріння, читання, письмо та аудіювання. Для додаткової практики аудіювання є навіть подкаст Duolingo (його рекомендують для середнього рівня), який може стати чудовим трампліном для початку.

Діапазон мов Duolingo, мабуть, найкращий на ринку, але матеріали для вивчення деяких із них є дуже обмеженими й не надають такої глибини знань, як інші програми.

Водночас це, мабуть, найкращий застосунок для вивчення мов, і саме тому його завантажують найчастіше.

2. Buddy.Ai (для дітей)

Це один із 3 застосунків, які у 2023 році подолали позначку в 1 мільйон завантажень.

Частково це пов’язано з максимальною цінністю, яку пропонує його безкоштовна версія. Люди здебільшого звикли до нескінченної реклами в безплатних застосунках, реклами, на кшталт «Найкращі бездепозитні бонуси у 2024 році» та «Замовляй 2 – отримуй 3», але в Buddy.ai немає реклами, навіть якщо ви вирішите не платити щомісячну плату. Ба більше, ця програма орієнтована на маленьких дітей, тому такої реклами в ньому й не буде.

Buddy.ai — це корисний інструмент для батьків, які бажають урізноманітнити навчання своїх дітей та зробити його цікавішим. Цей застосунок є безпечним навчальним середовищем без реклами, де діти розвивають відповідні навички через ігри.

Однак важливо пам’ятати, що Buddy.ai — це лише доповнення, а не заміна формальної освіти.

3.  Вивчення мови з EWA

EWA обіцяє веселий та персоналізований підхід до вивчення англійської, іспанської чи французької мов, а також різноманітні стилі навчання, разом із відеокурсами із посиланнями на попкультуру, флешкартки та ігри.

Застосунок пропонує діалоги для повсякденних ситуацій та зосереджує увагу учнів на розширенні словникового запасу у власному темпі і для власного рівня знань.

Однак тут є і кілька вад: цей застосунок має безкоштовну версію, але, наприклад, доступ до деяких функцій, на кшталт діалогів на оксфордські теми, може бути обмеженим.

Ба більше, ваше розуміння матеріалів може залежати від перекладу, який виконується в реальному часі.

Загалом, EWA пропонує новий підхід до вивчення мови, особливо для тих, хто бажає урізноманітнити цей процес та зробити його цікавим.

Водночас пам’ятайте про те, що чимало тутешніх функцій доступні за додаткову оплату. Це чудовий початок, але для повноцінного навчання вам знадобляться додаткові ресурси.

4. Вивчення мови Babbel

Babbel широко відомий своїми мовними курсами, і його застосунок є чудовим варіантом для мотивованих учнів, які вже мають певний досвід вивчення мови.

Ви неодмінно дістанете користь від складних вправ і добре структурованих занять, але, можливо, цей застосунок буде не найкращим варіантом для початківців або тих, кому потрібен більш інтерактивний графік навчання.

Цей застосунок дає змогу вивчати 13 мов. Тут можна скласти вступний тест, результати якого визначать поточний рівень ваших знань. Приклад, назв рівнів знань в англійській мові: A0, A1, A2, B1, B2, C1, C2.

Інформативні та зрозумілі вправи сприяють розвитку відповідних навичок учня. Також тут можна сплатити заняття з реальним викладачем.

З іншого боку, не варто очікувати яскравого дизайну в стилі Duolingo; проти нього Babbel не такий яскравий, тому з ним можуть виникнути труднощі в тих, хто має короткий період концентрації уваги. Ба більше, вартість передплати також трохи «кусається».

Водночас загалом легко зрозуміти, чому класичний метод Babbel не втрачає популярності з-поміж тих, хто вивчає іноземні мови — це надійний інструмент, який чудово справляється з такими важливими завданнями, як граматика, розуміння тексту та збагачення словникового запасу.

5. Говорить ELSA

Мрієте про плавну та впевнену американську англійську вимову?

ELSA Speak — це ваш кишеньковий репетитор зі штучним інтелектом, який може стати ключем до успіху. Штучний інтелект розпізнає мову, аналізує її та допоможе опанувати нейтральний американський акцент, майже як доброзичливий тренер, який пошепки підказує правильний метод виконання вправи на тренуванні!

Головними особливостями цього застосунку є персоналізоване навчання, яке веде вас індивідуальним шляхом, і бібліотека із 21 навички вимови, від голосних звуків до інтонації, які програма обіцяє вдосконалити. Також тут є відео та анімації, які демонструють, що відбувається в роті та що потрібно робити із язиком задля правильної вимови складних звуків.

Однак обмеження лише американським акцентом може вам не сподобатися (особливо, якщо ви плануєте поїздку до Лондона), а ще цей застосунок допомагає виключно з вимовою та аудіюванням, без граматики чи лексики. Вправи також можуть повторюватися, що може впливати на довгострокову мотивацію.

ELSA Speak — це цінний інструмент для відточування вимови американською англійською. Цей застосунок пропонує приємний спосіб вдосконалення власних мовних навичок завдяки вправам зі штучним інтелектом, персоналізованому навчанню та цікавим функціям.

6. 33 мови з Mondly

Пропозиція Mondly вивчити 33 мови можливо недосяжна, але її короткі ігрові заняття роблять спроби досягти цієї мети дуже цікавими.

Ви вивчите корисні фрази для реальних ситуацій, разом із професійною лексикою, а для більшого занурення в навчальний процес цей застосунок має функції віртуальної та додаткової реальності (VR та AR), хоча за них потрібно окремо сплачувати.

Попри такі переваги, граматика в Mondly пояснюється доволі слабо, що може стати проблемою для складних мов. Тутешнім імітаціям розмов також бракує глибини, як в інших застосунках.

Загалом, Mondly — це добрий варіант для початківців або тих, хто шукає цікавий додатковий інструмент для вивчення мови. Проте, якщо для вас пріоритетними є глибокі знання граматики, поглиблена розмовна практика або якщо ви вже багато чого знаєте, пошукайте щось інше.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.