Вівторок, 23 Липня, 2024

Фільтри пральної машини: навіщо вони і як їх чистити?

Зараз, напевно, немає жодного будинку в якому б не було сучасної побутової техніки. Вона дуже спрощує нам життя, адже досить зробити пару легких рухів і все – можна йти відпочивати або займатися іншою роботою. І пральна машина не виняток: закинули білизну, засипали порошок і натиснули кнопку. Але такі “помічники” часто ламаються через жорсткість води, домішки та іржу. Іноді, ремонт пральної машини може дуже дорого коштувати, тому вкрай важливо стежити за станом своєї техніки. Ви ж чули про спеціальний фільтр для пральної машини. Ось про них поговоримо.

Де він знаходиться?

Якщо ж можливості викликати майстрів по ремонту пральної машини просто немає – все виправити можна самостійно. Фільтр знаходиться внизу, практично на рівні підлоги. Найчастіше “дверцята” відкручується руками або за допомогою викрутки.

Є ще один фільтр, який відповідає за непопадання великих предметів (монет, камінчиків або гудзиків) викликати вагому поломку всій машинки – це зливний фільтр пральної машинки. Такі запчастини знаходяться в різних місцях, тому важливо вивчити інструкцію, яка додається до техніки.

фильтр стиральной машины

Якщо кришка не відкривається?

Бувають випадки, коли фільтр дуже засмітився і кришку відгвинтити неможливо. У такій ситуації необхідно спробувати дістатися до кришки фільтра через насоси або знімати бічну стінку.

Є моделі, які вимагають розбирання декількох частин пральної техніки, щоб дістатися до фільтра, найчастіше:

  • знизу (з дна);
  • знімати передню стінку;
  • знімати задню стінку.

фильтр стиральной машинки

Як часто чистити фільтр?

Це залежить від того, з якої тканини ваші речі. Якщо ви перете частіше вовняний одяг (взимку), тоді важливо чистити фільтр кожного разу. Якщо ж прання відбувається речей з натуральних, бавовняних тканин – раз на місяць буде достатньо.

Поради

Дуже часто господині запитують про те, як зберегти свою пральну машинку від накипу. Адже через те, що її дуже багато з’являється на всіх деталях техніки. Найпоширеніші способи очищення від накипу це:

  1. Спеціальний порошок – це засіб пом’якшує жорстку воду і не допустить утворення цього шкідливого нальоту. Якщо ж ваша машинка вже має невеликий шар накипу – тоді цей порошок з легкістю впоратися з цим завданням. В іншому випадку – не допоможе;
  2. Лимонна кислота – найдешевший і ефективний спосіб. Варто кілька пакетиків засипати в отвір для порошку, запустити прання, а після просто очистити фільтри від надлишків накипу. Таку процедуру можна робити раз на рік.

Якщо ж ваша машинка все ж втратила важливу деталь, не впадайте у відчай – зверніться в інтернет-магазин “Майстер Плюс”. Тут величезний вибір запчастин для будь-якої техніки і найприємніші ціни.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.