Понеділок, 22 Липня, 2024

Через COVID-19 у Києві не “ходитиме” транспорт

Зупинка транспорту в Києві не виключається, якщо захворюваність на коронавірус буде зростати, про це повідомили у МОЗ України. Якщо столиця перетне межу і опиниться у “червоні” зоні, громадському транспорту заборонять перевозити пасажирів. Крім того, не дозволені будуть і міжобласне та міжрегіональне сполучення. Маршрути, які прямують з Києва теж можуть бути зупинені. Все це, якщо станеться, буде впроваджуватися з метою збереження здоров’я громадян і протидії пандемії коронавірусу, пише “kyiv-future.com.ua“.

Нагадаємо, Київ вже переживав подібне, у березні 2020-го столицею курсував лише спецтранспорт, який перевозив працівників стратегічно важливих підприємств, медиків, аптекарів. Усі інші змогли діставатися роботи самотужки, або працювали з дому – віддалено.

Станом на 2 листопада в “червоній” зоні 11 обласних центрів – Чернігів, Чернівці, Хмельницький, Суми, Рівне, Полтава, Миколаїв, Івано-Франківськ, Ужгород, Житомир, Харків. У “помаранчевій” зоні – Вінниця і ще 6 міст, а також 27 районів Вінницької області, Луцьк, Володимир-Волинський і ще 12 районів Волинської області. Дніпро, ще 12 міст і 22 райони Дніпропетровщини. Краматорськ, ще 15 міст і 11 районів Донеччини. 10 районів Житомирщини, 3 міста і 10 районів Закарпаття, Запоріжжя, ще 3 міста і 19 районів області. Болехів, Бурштин, Калуш, Коломия, Яремче і 13 районів Івано-Франківщини. Біла Церква, Березань, Бровари, Буча, Ірпінь, Ржищів, Славутич і 24 райони Київщини. Кропивницький, Знам’янка, Олександрія, Світловодськ і 21 район Кіровоградщини. Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк і 10 районів Луганщини. Львів, Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець і Червоноград і 18 районів Львівщини. Одеса, Балта, Білгород-Дністровський, Чорноморськ, Подольськ, Южний і 17 районів Одещини, а ще деякі райони Полтавщини, Сумщини, Чернігівщини, Черкащини, Хмельниччини, Харківщини, Тернопільщини, 7 районів Чернівецької області та Київ. У “жовту” зону потрапили 3 міста і 11 районів Херсонщини. Такий епідеміологічний рівень встановлено на 2 тижні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.