Понеділок, 22 Липня, 2024

Четверта гілка столичного метро. Коли поїдуть потяги на Троєщину?

Київський метрополітен поступово розширюється. Раніше повідомлялося, що метро на Виноградар планують пустити вже у грудні 2021-го, буде свято і на вулицях мікрорайону “Троєщина”, пише “kyiv-future.com.ua“.

Довгоочікуване для киян метро на Троєщину буде вміщати 22 станції. Подільсько-Вигурівська гілка довжиною 31 км, прямуватиме від жилмасиву “Троєщина” до Кільцевої дороги. Втілити об’єкт повністю планують за 40-50 років. Протягом найближчих 5-7 років повинен стартанути перший пусковий комплекс з п’яти станцій – “Райдужна”, “Труханів Острів”, “Суднобудівна”, “Подільська”, “Глибочицька”. Саме поступово будуть будувати четверту гілку метро, оскільки одномоментно 31 км шляху прокласти не реально, Повідомляє видання “Вечірній Київ” з посиланням на КО “Інститут Генерального плану м. Києва”.

До 2040-го до перших п’яти станцій Подільсько-Вигурівської лінії додасться ще 12 протяжністю майже 14 кілометрів: “Марини Цветаєвої”, “М. Закревського”, “С. Лифаря”, “Т. Драйзера”, “В. Маяковського”, “Бульвар Перова”, “С. Стальського”, “Братиславська”, “Затока Десенка”, “Площа Перемоги”, “Південний Вокзал”, “Солом’янська площа”.

21 кілометр гілки, а це 17 зупинок, є у планах звести до 2041 року. Вже за 40-50 років добудують ще 5 станцій і шляху буде ще на 10 кілометрів більше: “Чоколівська”, “Аеропорт “Київ”, “Кільцева дорога”, “Академіка Курчатова”, “вул. Кіото”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.