Середа, 17 Липня, 2024

Чи можливий нехірургічного ліфтинг обличчя

Краса – це в першу чергу доглянутість. Рівна, гладка, пружна шкіра, відсутність помітних недосконалостей, чіткий овал обличчя. Здається, що з віком так виглядати вже нереально. На щастя, це не так. Зовнішній вигляд шкірного покриву багато в чому залежить від догляду. Поєднання якісних засобів і досягнень косметології дозволяє зупинити старіння і продовжити молодість максимально надовго. Для цього зовсім не потрібно вдаватися до небезпечних хірургічних процедур, адже існує безопераційний ліфтинг обличчя.

Переваги неінвазивних методів

Підтяжки, ін’єкції філерів і інші подібні процедури користуються попитом. Але вони пов’язані з певним ризиком: набряком, болючістю, запаленнями. Під час них шкіра травмується і їй потрібен час на відновлення. Неінвазивна косметологія – прекрасна альтернатива цьому.

Нехірургічний ліфтинг повністю виключає травмування тканин за допомогою голок та інших інструментів. У ньому застосовують легкі, але ефективні мікроімпульси: низькочастотний струм, радіохвилі, LED-випромінювання. Такі імпульси не приносять серйозного дискомфорту, але дають помітний результат. Вони діють безпосередньо на тканини, не травмуючи верхній шар – дерму. І проникають досить глибоко, щоб прискорити лімфоток і активувати природні процеси регенерації.

Овал обличчя набуває чіткість, епідерміс і м’язи підтягуються. За допомогою цієї технології також можна зруйнувати жирові відкладення, відшліфувати поверхню шкіри і повністю її відновити.

Безопераційний ліфтинг володіє великою кількістю плюсів. Серед них:

  • інноваційність – новітні технології дають кращий результат;
  • комфорт – відсутні больові відчуття як під час сеансу, так і після нього;
  • безпека – мінімум побічних ефектів;
  • результативність – помітне омолодження вже з перших сеансів.
605b3f4197851.png

Кращі процедури омолодження

Щоб отримати максимум переваг, варто довіряти свою красу виключно професіоналам. Важливий не тільки досвід косметолога, а й обладнання, яке він використовує. апарати для безопераційної підтяжки обличчя від бренду CACI International – це висока надійність, ідеальна точність і чудова ефективність.

Завдяки технології подвійної дії (одночасного застосування мікрострумів і LED-променів) вони дають миттєве омолодження і відновлюють тонус особи. Фахівці, що працюють з обладнанням Caci відзначають їх зручність як для майстра, так і для клієнта.

Апаратний ліфтинг обличчя з CACI International це:

  • фірмова неінвазивна процедура S.P.E.D, яка покращує еластичність епідермісу, допомагає розгладити тонкі лінії і зморшки, зміцнює шкірний покрив, надає йому свіжість і сяйво;
  • ліфтинг овалу обличчя і підборіддя – бореться з в’ялістю м’язів і птоз, відточує контури особи, відновлює тонус і пружність.

Завдяки досягненням сучасної косметології кількість нерозв’язних проблем із зовнішністю стрімко скорочується. Досвідчені лікарі-косметологи здатні повернути молодість вашої шкіри!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.