Четвер, 18 Липня, 2024

Чим цікавий Київський театр оперети

Одним із найпопулярніших театрів у місті вважається Київський національний академічний театр оперети. В нашому  огляді більш детально розповімо про його історію, а також як театр працює зараз. Про це далі розповість kyiv-future.

Історія театру

Фактично, робота цього театру почалася ще задовго до його офіційного відкриття. Актори грали в приміщенні Троїцького народного дому. Тут виступала прима Марія Заньковецька, і почав кар’єру Лесь Курбас.

 Заснований був відомий театр в 1934 році, як Державний театр музичної комедії УРСР. Перша українська оперета “Весілля в Малинівці” пройшла тут в 1938 році.

За часів Другої світової війни театр евакуювали на територію Казахстану. Вистави ставили за кордоном. Коли столицю звільнили, театральна трупа повернулася в історичну будівлю.

Вже з 1966 року будівля отримала назву Київський державний театр оперети. З 2004 року – академічний, з 2009 року – Національний.

Робота театру

Чудове місце як для туристів, так і для киян і гостей міста. Репертуар тут досить насичений. У театрі є хороші актори, все заслуговує на увагу: і солісти, і балет, і хор. Є хороший оркестр, красива будівля, хороший менеджер, навіть з’являється новий матеріал в сторону мюзиклів. Також театр цікавий в основному талановитими балетмейстерами – вони ставлять чудові хореографічні номери. А також молодими акторами. Крім того, глядачі люблять цей театр за яскраві гарні декорації і костюми. Відмінний музичний супровід, а диригент просто заворожує, від нього виходить така потужна енергетика, що занурюєшся в музику до самозабуття. Туди просто на екскурсію можна прийти, не кажучи вже про виставу. Заходячи до будівлі, ніби потрапляєш в казковий замок.

У приміщенні Київського національного академічного театру оперети зробили дуже хороший капітальний ремонт. Стало дуже затишно і красиво. Варто окремо відзначити систему кондиціонування, яка розташована під кожним місцем глядача.  Також треба відзначити шалено красивий інтер’єр, стільки деталей, які можна довго розглядати і зробити фото на пам’ять. Але під час вистави знімати не можна, варто поважати акторів і не відволікати їх.

Потрапляючи в театр, гості отримують незабутню атмосферу, багато позитивного настрою і вражень. Тут все на європейському рівні. Все затишно, елегантно і створює атмосферу свята. Є кафетерій, подають різні закуски і алкоголь, але є ймовірність не встигнути поїсти в антракт, швидше за все, стоятимете  у величезній черзі, краще вже сходіть до вбиральні, яка виглядає як окремий вид мистецтва. Треба просто прийти і самому все побачити.

Як дістатися до театру

Будівля знаходиться за адресою: вулиця Велика Васильківська, 53/3. Вона розташована на перетині з вулицею Жилянською. Поруч знаходиться НСК “Олімпійський”, зупинки громадського транспорту та метрополітену. Тому глядачам дуже зручно добиратися до театру.

 На цьому цікаві факти про театр не закінчуються, тому що їх дуже багато. А які особливості про Київській театр оперети знаєте ви, пишіть в коментарях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.