Четвер, 18 Липня, 2024

Чим відрізняється ремонт в новобудові від вторинного помешкання?

Напевно, кожен стикався з ремонтом житла хоч раз в житті. При цьому неважливо нове приміщення або вторинне. Хоча багато хто впевнений, що ремонтні роботи краще проводити в новобудові – як мінімум, ніяких “підводних каменів” при обробці стін або укладанні підлоги точно не буде. У цій статті ми розглянемо основні відмінності ремонту в новій та вторинній квартирі й до кого звернутися за цими послугами в Києві.

Основні переваги новобудов

Вагома частина робочих бригад впевнена, що квартири в будинках, які тільки були зведені, легше “піддаються” ремонту, ніж ті, де вже жили не один рік. Для початку можна відзначити, що кількість матеріалів та витрати простіше підрахувати.

До речі, можна звернутися в Relicon, де розписані всі ціни на електромонтажні роботи без яких не обійтися. Цікаво, але часто відбувається так, що розетки знаходяться не там де потрібно господарям або необхідно ще додати кілька точок.

Також, до переваг варто додати наступне:

  • немає несподіваних витрат;
  • можливість реалізації найцікавіших дизайнерських рішень;
  • нові входи та виходи для комунікацій.

Один з важливих критеріїв, які спрощують проведення ремонтних робіт в новобудові – сам “короб” будують згідно за новими, європейськими стандартами та з урахуванням всіх вимог.

Ремонт у вторинному житлі

Звичайно, з вторинними квартирами не завжди все так гладко, як з новими. Як правило, навіть самі господарі не завжди в курсі, що під шпалерами утворилися тріщини, а підлога в огидному стані. Тому, потрібно бути готовим до того, що витрати на ремонт можуть перевищити ваші очікування.

Але бувають ситуації, коли вторинні квартири не завжди знаходяться в старому будинку, а це значить, що ризик зіткнуться з будь-якими руйнуваннями під час ремонтних робіт знижені. Та й зовнішній вигляд вашого придбання може не потребувати змін.

Чи робити самостійно?

Купити нову або вторинну квартиру – витратна справа. Іноді на ремонт не вистачає коштів та для економії люди намагаються зробити його самостійно. Якщо, звичайно, є бажання та досвід в проведенні таких робіт, тоді можна сміливо приступати. Але якщо цього немає – краще не ризикувати та звернутися за допомогою до кваліфікованих бригад.  Можливо, це здасться занадто дорогим задоволенням, але це значно заощадить гроші. Адже в разі самостійного ремонту, є ризик того, що його потрібно буде переробляти.

Електромонтаж в Києві

Крім того, що виконувати ремонт самостійно не варто та до електрики також не потрібно торкатися без досвіду. Таке рішення може завдати шкоди не тільки бюджету, але і здоров’ю.

Зверніться до професіоналів з Relicon та забудьте про проблеми з електрикою. Тут надають повний спектр послуг з:

  • монтажу кабелів, освітлення, стабілізаторів;
  • монтажу теплої підлоги;
  • проектування електричних та слабкострумових систем;
  • установці електро фурнітури;
  • підбору необхідних матеріалів.

Якщо вам потрібна якісна робота в поєднанні з приємними цінами – тоді звертайтеся тільки в Relicon і не пошкодуєте.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.