Неділя, 14 Липня, 2024

Чим зайнятися під час поїздки в автобусі по містах України

Подорож з компанією – це завжди гарна ідея! Можна побачити цікаві місця, урізноманітнити своє дозвілля, ближче пізнати своїх супутників. Загалом, переваги подорожей можна довго перераховувати.

Мабуть, найбільш неприємна обставина в поїздці – це довга дорога в транспорті, особливо якщо Ви подорожуєте по містах України в автобусі.

Сидіти всю дорогу в гаджеті чи сумно дивитися у вікно – це точно не вихід!

В дорозі можливо зайнятися іншими, більш цікавими речами.

Підбірка розваг в транспорті

Було б непогано заздалегідь підготуватися і подумати про те, в які розваги будете грати з супутниками. Це дозволить уникнути «незручної паузи» і займе час, коли всі новини на порядку денному будуть вичерпані.

 • Один з доречних варіантів «вбити час» – взяти з собою настільні ігри: лото, монополію або карткову колоду.
  Довідка! Краще взяти з собою карткову колоду! По-перше, вона не буде займати багато місця в дорожній сумці. По-друге, в карти можна зіграти в різні ігри: від «дурня» до блекджека.
 • Запропонуйте друзям зіграти в покер. Зазвичай, одна покер сесія може тривати від 2-х до 8 годин. Під час цієї розваги азарт Вам гарантований, а сам ігровий процес – прекрасний спосіб згаяти час до заповітної зупинки! Якщо ви їсте в автобусі в поодинці, тоді можете пограти в покер онлайн. Тільки заздалегідь знайдіть в інтернеті бонуси покер румів, щоб отримати приємну грошову винагороду.
 • Задавайте друзям жартівливі питання і будете отримувати у відповідь такі ж цікаві відповіді. Гумор гарантований. В усній грі немає переможців і переможених, тільки гарний настрій для всіх учасників ігрового процесу.
  Приклади питань і відповідей:
  Який місяць коротше інших? (Май – всього три букви).
  Без чого хліб не спекти? (Без кірки).
  На яке питання не можна дати позитивну відповідь? (Ти спиш?) та ін. питання.
 • Гра «Я беру з собою в похід». Ведучий відправляється в похід і бере з собою предмети, об’єднані однією ознакою. Наприклад, всі слова повинні починатися на певну букву, наприклад «б» або придумати свою ознаку. Спочатку ведучий вимовляє фразу: «Я беру з тобою в похід банан». Потім інші учасники по черзі пропонують свої варіанти, намагаючись вгадати загальну ознаку. Якщо відповідь правильна – гравця «беруть з собою в похід» або учасник пропускає хід. Перемагає той, хто відгадує спільну ознаку і стає провідним.

Довідка! Якщо Ви подорожуєте з дітьми, заздалегідь запитайте про те, в які ігри вони хочуть грати. Головний секрет успіху – грайте захоплено і з радістю! І, можливо, до Вашої забави також приєднаються дорослі.

5 причин почати подорожувати по містах України

 1. Розширити власні кордони. Ви будете здивовані, але в країні дуже багато красивих місць, які обов’язково потрібно побачити на власні очі.
 2. Скуштувати смачні страви. Наприклад, кухня Закарпаття кардинально відрізняється від смакових уподобань Східної України.
 3. Завести нові знайомства.
 4. Знайти натхнення. Подорож – це ідеальна можливість «перезавантаження» від сірих буднів.
 5. Навчитися самостійності.

Подорожуйте із задоволенням!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.