Понеділок, 15 Липня, 2024

Де обіцяні розетки та wi-fi на зупинках Києва?

У Києві мали з’явитися зупинки громадського транспорту з безкоштовним інтернетом, заявила в ефірі  начальник служби маркетингу КП “Київпастранс” Анна Бондар, ще на початку вересня 2020, пише kyiv-future.

За її словами,  у столиці 2510 зупинок громадського транспорту, з яких 589 не обладнані павільйонами очікування.

Був ніби розпочатий проект заміни зупинкових комплексів. На пр. Перемоги, від Цирку до ст. м. “Житомирська”. До 15 жовтня мали встановити 10 зупинок громадського транспорту, таких собі «розумних зупинок», сказала Бондар.

Також вона  додала, що торгівля на цих зупинках буде заборонена. Крім безкоштовного Wi-Fi, влада міста планує облаштувати зупинки розетками для зарядки мобільних телефонів, а також картами-схемами та розкладом руху.

І найголовніша обіцянка, це – електронне табло, щоб в режимі онлайн  громадяни могли бачити прибуття маршрутного траспорту,  розповіла Бондар. 

Так, цю ідею вже реалізували, проте таких зупинок лише 4 .Вуличні екрани мають влаштовані GPS-трекери. Завдяки цьому пасажири дізнаються, коли приїде наступний автобус, тролейбус чи трамвай

Проект зупинений?

 На сьогоднішій день , 12 листопада, відсутні зупинки з розетками та  безкоштовним інтернетом. Також можемо бачити, що торгівлю на зупинах не скасовано. 

Чому влада вирішила не повідомляти громадянам про не реалізований проект, який значно спростив би життя жителям столиці, та зробив би його значно комфортним. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.