Четвер, 18 Липня, 2024

Де у Києві придбати посуд для китайської чайної церемонії?

Китайська чайна церемонія – це справжній ритуал, під час якого слід дотримуватися всіх особливостей та традицій. Для приготування китайського чаю насамперед варто використовувати правильний посуд. Тіпод є обов’язковим елементом. За допомогою цього чайника ви легко приготуєте будь-який китайський чай. Де у Києві придбати тіпод та як правильно ним користуватися: пропонуємо дізнатися та детальніше ознайомитися з особливостями цього чайника.

Тіпод для приготування чаю: особливості 

Обов’язковим елементом справжньої китайської чайної церемонії є тіпод – заварник, в якому настоюють та готують напій. Конструкція цього чайника складається з:

  •  зовнішньої колби, яка виготовлена з міцного жаростійкого скла. Колба витримує температуру до ста вісімдесяти градусів, є надійною та довговічною;
  •  з внутрішньої колби, які переважно виготовлені з харчового пластику або сталі;
  •  із фільтру, який утримує чай у внутрішній колбі та зберігає його до наступних проливів;
  •  з кришки та ручки. Ці елементи не нагріваються, тому ви можете брати тіпод руками навіть тоді, коли в ньому знаходиться гарячий напій.

Шукаєте якісний та надійний тіпод? Широкий асортимент чайників для китайської чайної церемонії, а також смачний і ароматний чай ви знайдете в онлайн-магазині New Tea. Тіподи відрізняються відмінною якістю, стильним та лаконічним дизайном. Вас приємно здивують ціни в магазині: дешевше продукцію для чайної церемонії не знайти. New Tea також пропонує широкий асортимент смачних китайських чаїв. Ідеальний напій вибере навіть найбільш прискіпливий гурман. 

Довговічність тіпода залежить у першу чергу від правильного користування, тому пропонуємо киянам дізнатися, як заварювати чай у такому чайнику.

Як правильно користуватись тіподом?

Аби тіпод прослужив вам якомога довше та зберігся в первісному вигляді, важливо правильно ним користуватись. 

Насамперед необхідно його добре промити та прогріти за допомогою гарячої води. Тоді у внутрішню колбу засипте чай на власний смак. Одним із найпопулярніших та найсмачніших є білий чай Бай Му Дань. Він ідеально підійде для справжньої китайської чайної церемонії. Придбати його теж можна в онлайн-магазині New Tea.

Тоді залийте чай водою та закрийте кришку. Зачекайте до п’ятнадцяти секунд (або більше, у залежності від міцності чаю) і натисніть кнопку на кришці. Після цього клапан відкриється та чайний настій перелиється у колбу, яка знаходиться ззовні. 

Розлийте ароматний час по порціях і насолоджуйтесь ароматним та смачним напоєм. Такий спосіб заварювання чаю підійде для будь-якого його виду. Сам тіпод є надзвичайно функціональним ґаджетом, тому за умови правильного використання він прослужить вам багато років. А білий чай Бай Му Дань здивує кожного гурмана ароматом, смаком та своїми властивостями. 

Тому онлайн-магазин New Tea є справжньою знахідкою для поціновувачів смачного чаю та китайських чайних церемоній.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.