Неділя, 14 Липня, 2024

Державний музей авіації: місце, де виростають крила

У столиці багато цікавих місць, де можна чудово провести час. Одне з них – Державний музей авіації. Тут дуже люблять  гуляти  та відпочивати діти та дорослі. У нашому огляді ми більш детально розповімо про цю локацію. Далі на kyiv-future.

Історія музею

Музей був створений на навчальній базі КІІГА.  Його біло відкрито в 2003 році до 100-річчя світової авіації. Це один з кращих авіаційних музеїв світу  та країни з колекцією радянських літаків і вертольотів.

Зокрема, в колекції  знаходиться понад 80 літаків, в тому числі унікальні машини Ан-71, Ту-22М3, МіГ-25, Іл-86, і багато інших. Також тут зібрано величезну кількість обслуговуючих автомобілів, озброєнь.

Чим цікаво це місце

Цікаве місце для тих, хто цікавиться історією авіації. Відмінна локація для проведення часу з дитиною або всією сім’єю. Особливо якщо йдете туди перший раз. Велика територія і велика експозиція підкроять не тільки любителів авіації. У музеї представлена ​​величезна кількість літаків і вертольотів пасажирських і військових. Можна побачити військові літаки, перший борт президента України, важкі вантажні лайнери і шедеври пасажирського авіабудування.

Також тут представлено багато незвичайних екземплярів техніки, яких в інших місцях вже і не зустрінеш. Біля деяких експонатів є персонал музею, який цікаво розповідає про ті чи інші об’єкти авіабудування. На жаль, багато експонатів закриті і доступ є тільки в один літак і один вертоліт.

Тут же є авіасимулятори, де за додаткову плату можна на симуляторі в 3Д окулярах політати на військовому літаку і постріляти ворогів. Також варто відзначити, що тут представлений літак-радар, а таких у всьому світі існує тільки три.

Також дуже цікаво подивитися на злітно-посадкову смугу аеропорту «Жуляни». Діти просто в захваті, коли бачать, як злітає або йде на посадку літак. Можна взяти з собою термос кави або чаю, тому як є оглядовий майданчик, де можна присісти, і налив собі чашку ароматної кави дивитися як з аеропорту злітають літаки. Видовище шикарне, все як на долоні.

За додаткову символічну плату в кілька літальних апаратів впускають всередину і можна сфотографуватися навіть в кабіні пілота. Взагалі можна наробити багато цікавих і гарних фото.

 Час в музеї пролітає дуже швидко, так як це фантастичне місце зі своєю неповторною і неймовірною атмосферою.

Один тільки мінус – в дуже спектону погоду, важко було обійти таку територію під відкритим сонцем, дуже мало тіні і дерев. Це варто врахувати, якщо їхати з дітьми.

Також не забутьте відвідати сувенірну лавку і виставку двигунів.

Крім того, в на території музею проводяться різні виставки і фестивалі. Наприклад, виставки старовинних автомобілів.

Де знаходиться музей

Знаходиться музей  в Києві біля аеропорту «Київ» ( «Жуляни»). Адреса: вулиця Медова, 1.

До речі, вхід в музей для дітей до 7 років безкоштовний.

На цьому цікаві факти про музей авіації не закінчуються. А які особливості про цю локації знаєте Ви? Пишіть в коментарях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.