Четвер, 18 Липня, 2024

До Києва прибув третій поїзд з Китаю по новому експериментальному маршруту

Київ і далі приймає поїзди з Китаю на станції Київ-Ліски. Цей новий маршрут виявився дуже вдалим. Інформація була взята з сайту Укрзалізниці. Далі на kyiv-future.

У ній також йдеться про те, що логістика цього маршруту була продумала і впроваджена керівником контейнерних перевезень Едвінсом Берзіньш. Над нею він працював плідно та зацікавлено.

Состав складався з сорока одного контейнера в якому привезли взуття, медичні прилади, обладнання для фармацевтів, а також інші споживчі товари, метали.

«Укрзалізниця» за останні час прийняла вже сімнадцять поїздів з далекого Китаю. Найчастіше це потяги з Уханя, Дзінаньнаня. 43 контейнера стабільно везуть в Україну різного роду обладнання, алюмінієві рами, медичні шприци (одноразові), флакони ПЕТ і різного роду промислові товари. Які так затребувані на території країни. Тим паче, що ціни на подібного роду товар значно менші.

Такі потяги долають відстань у дев’ять тисяч кілометрів. Проїжджають 4 країни. На все це йде близько двох неділь.

В «Укрзалізниці» стверджують, що і надалі планують приймати вантажі по цьому новому маршруту. Обсяги поставок будуть з часом збільшуватися.

Оскільки це дозволяє залучити додаткові вантажопотоки і відкрити користувачам транспортних послуг нові можливості по доставці вантажів до місця призначення.

Раніше голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак повідомив, що сьогодні в пріоритетності розробка і вдосконалення вантажних перевезень, оскільки це вигідно. Перші плоди роботи планують зібрати вже в 2021 році. 

Філія ЦТС “Ліски” АТ “Укрзалізниця” (ст. Київ-Ліски) планують і далі розробляти нові маршрути контейнерний поїздів, таким чином збільшувати транзитний потенціал залізниць України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.