Понеділок, 22 Липня, 2024

Дочекались! Український авіаперевізник відновлює сполучення між Києвом та Запоріжжям

На своїй сторінці в Facebook прес служба авіакомпанії Windrose повідомила радісну новину, що відновлюється авіасполучення між Києвом та Запоріжжям. Далі на kyiv-future.

При цьому наголошується, що авіакомпанія сполучила вже 9 міст України між собою, це такі як, Херсон, Київ, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Дніпро, Миколаїв. Авіакомпанія намагається зробити своїх клієнтів трішки щасливішими, потрапивши до важливих місць. 

Таким чином, починаючи з 1 грудня цього року з Києва будуть здійснюватись рейси до Запоріжжя на щоденній основі, 7 разів на тиждень. Так, із Запоріжжя рейс буде здійснюватись о 07.00 годині ранку, приземлення в Києві о 08.30 ранку. Міжнародний аеропорт Бориспіль прийматиме всіх пасажирів. А з Києва, в свою чергу, виліт буде здійснюватись о 20.10 вечора, приземлення в аеропорті Запоріжжя о 21.35 годині.

Даний рейс Київ-Запоріжжя-Київ буде користуватись популярністю, адже дібратись за менше, ніж півтори години надзвичайно зручно та комфортно.

Крім того, подібні рейси здійснювали  ще дві авіакомпанії – SkyUp та “Мотор Січ”. Але з початку листопада Skyup призупинили авіасполучення між Києвом та Запоріжжям. І на даний момент єдиним перевізником залишився “Мотор Січ”.

Приємною новиною стало також те, що починаючи з 19 жовтня поточного року, рейси обслуговуються у новому терміналі запорізького аеропорту.

Але, слід зазначити, що аеропорт Запоріжжя працює по скороченому графіку роботи з 05.00-23.00.

До терміналу не пускають людей, які супроводжують близьких та рідних на посадку або зустрічають їх. Також всередину аеропорту зможуть пройти лише люди без ознак хвороби. На вході в аеропорт всім пасажирам перевіряють температуру. Тому варто обмежити себе в польоті при перших ознаках хвороби. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.