Понеділок, 15 Липня, 2024

Дрони для роботи комунальних підприємств Києва

Сучасні технології не оминули й комунальні підприємства міста Києва. Тепер для перевірки стану теплових мереж, будуть залучати дрони з тепловізорами. З їх допомогою легко можна виявити пошкодження теплових та димових труб, котелень, а також побачити в яких місцях на теплотрасі втрачається тепло. Відтепер запобігати аварійній ситуації можна заздалегідь. Аеромоніторинг фіксуватиметься в системі київських тепломереж. За один день дрон зможе перевірити територію в 50 кілометрів. Наземно таке охоплення зробити досить складно, а то й неможливо. Далі на kyiv-future.

Літаючі дрони-комунальники – як кадр з фантастичного фільму! А, ні, це вже реальність. Цікаво, як швидко працівники комунальних підприємств опанують нові гаджети? Чи все ж залишать цю справу професійним операторам дронів? Адже вартість такої техніки доволі висока, хоча й може себе виправдати у разі запобігання аварій на теплових мережах. Завдяки запровадженим новітнім технологіям, населення з більшою ймовірністю залишатиметься в теплих будівлях.

На сьогодні тестування дронів вже відбулося і команда пілотів готова управляти новими «птахами». Переймаємо досвід європейських країн, які вже вдало використовують дрони для діагностики теплових мереж. Зокрема, Данія проводить аеромоніторинг ще з 2017 року. Від Данії не відстає і Швеція з Великобританією, які теж застосовують дану технологію.

Найголовніше питання: чи вплинуть нововведення на вартість послуг для населення?! Недостатньо просто закупити дрони, вони ще потребують якісного управління та обслуговування, що в підсумку збільшує бюджет комунальної організації. Але нововведення завжди супроводжуються грошовими витратами. Головне, що наша країна йде в ногу з часом і пробує нові методи по безперебійному забезпеченню населення теплом та гарячою водою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.