Четвер, 18 Липня, 2024

Енергонезалежна школа з’явиться у Києві

На Відрадному проспекті у Києві завершують реставрацію енергонезалежної школи №22. Керівництво Солом’янської РДА днями перевірило роботу, повідомляється на сайті Районної ради, пише kyiv-future.

У навчальному закладі облаштовують сучасну енергонезалежну систему. Це дозволить опалювати будівлю та нагрівати воду за допомогою грунтових теплових насосів. Такі технології втілюються вперше у районному закладі освіти. Крім того, класи у школі будуть облаштовані за сучасними стандартами, а ще тут креативно сплановані медичні приміщення, гардеробні, бібліотека, спортивний та хореографічний зали. Родзинкою і одним із незамінних об’єктів у школі будуть ліфти, для “особливих” учнів облаштують пандуси на усіх території навчального закладу.

В стінах будівлі вже зробили електрику, пожежну сигналізацію, вентиляційну систему та систему опалення. Ще в процесі внутрішнє оздоблення, благоустрій прилеглої території та закупівля шкільних меблів та приладдя. На подвір’ї закінчили монтаж дощової каналізації і огорожі по периметру території навчального закладу.

Реконструкція школи виконується на замовлення Солом’янської РДА, на ремонтні роботи виділили кошти у розмірі 40 млн. грн. з Державного фонду регіонального розвитку. Ввести будівлю у експлуатацію мають у 2021 році.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.