Понеділок, 22 Липня, 2024

Володарка — місце для сімейного вікенду

Володарка — це селище міського типу, що на Київщині, розташоване на обох берегах річки Рось неподалік міста Біла Церква. Селище було засноване Ярославом Мудрим у 1032 році як фортецю Пороської оборонної лінії. До речі, ліси навколо Володарки зберегли уламки колишніх укріплень. Селище зацікавлює не лише своїм історичним минулим, а й туристичними зонами відпочинку (“Острів Сакури” та “Алея закоханих”), які були збудовані за кошти місцевих меценатів. Відтак у 2019 році Володарка зʼявилася на туристичній мапі Київщини й щодня вітає на своїх землях все нових й нових гостей. До речі, дорога від Києва до Володарки на власному авто триватиме приблизно 2 години. Далі на kyiv-future.

“Острів Сакури” — парк пронизаний духом Японії 

“Острів Сакури” — це невеликий парк площею у 1,6 гектара, який побудували на річці Рось у стилі притаманному східній культурі. Його відкрили у 2019 році 22 травня. Парк можна обійти за одну годину й отримати величезне задоволення, адже на такій невеликій території змогли вмістити багато цікавих локацій.

На вході до парку гостей зустрічає скульптура поважного лева, він оберігає “Острів Сакури” і ретельно пильнує, щоби відвідувачі не забули придбати квитки. Раніше вхід був безплатним, але з напливом туристів ця зона відпочинку перетворилася на вигідний бізнес.

Парк невеликий, але містить багато цікавих локацій. Тут посаджено понад 3 тисячі різноманітних квітів, кущів та дерев. Для надання “Острову Сакури” східної атмосфери працівники висадили багато сакур, щоби в період їх цвітіння парк тонув у рожевих тонах.

Гуляючи “Островом Сакури” можна побачити бесідку в китайському стилі; навіс з горилами та фігури інших звірів, які заховалися в тіні дерев. У парку також гармонійно розмістилися скіфські руїни “Пантікапей”. Трохи далі розташовано водоспад, який називають цілющим, ймовірно тому, що шум води заспокоює від тривог і допомагає розслабитися як душі, так і тілу.

Фото: цілющий водоспад

На території парку є місце, де можна сховатися від пекучого сонця, його називають грот, тобто штучна печера створена з каменів. В ній стоїть фонтан з рибками та лави, на яких можна перевести дух після прогулянки. Тут також знаходиться японський сад каменів та корабель “Санта-Марія” на якому Колумб відкрив Америку. На “Острові Сакур” можна знайти й міфічних істот, таких як морське чудовисько Левіафан у формі затонулого корабля, що з’їв каменя та багато інших не менш цікавих локацій. Також варто зауважити, що всю цю красу омиває велична річка Рось.

Фото: морське чудовисько Левіафан

На острові розміщено великий дитячий майданчик, тож за враження дітей можна не хвилюватися, їм однозначно сподобається така прогулянка. Також на території парку можна купити щось пообідати: каву, хот-дог та ін.

Біля “Острова Сакур” розміщено зоопарк, де можна побачити різні породи птахів та екзотичних звірів, зокрема тут живуть кози, альпаки й навіть носухи (різновид єнотових).

“Алея закоханих” — ідеальне місце, щоб зізнатися у своїх почуттях

“Алея закоханих” — це ще одне цікаве місце в смт Володарка. Алею по обидва боки омиває річка Рось, а поруч знаходиться Трьохсвятительська церква. Це атмосферне тихе місце яким варто прогулятися з коханою людиною, адже тут панує атмосфера любові.

На фото: лавка примирення

Кожна лава алеї по своєму оригінальна і має свій дизайн. Тут є лава примирення, емоцій, любові, обручок, а також романтичні місця для побачень зі столиком лише для двох. Тут є гойдалки, на яких ви можете погойдати свої почуття, адже закоханим іноді потрібні ті емоційні гойдалки, щоб рости далі. Також по алеї розташовано кілька цікавих фотозон. І на завершення, тут є дерево кохання на яке закохані вішають замочки. Це чудове місце, щоб сказати про свої почуття коханій людині не сказавши ні слова, просто приведіть його чи її сюди, й все стане зрозумілим.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.