Четвер, 18 Липня, 2024

“AJAX Systems”: історія компанії з виготовлення новітніх систем безпеки

Ця стаття про відому компанію, яка розробляє дротові та бездротові системи безпеки. Загалом, ця система складається з близько сорока різноманітних пристроїв, які забезпечують повний захист, починаючи з пожеж, закінчуючи затопленням та пограбуванням. Всі пристрої працюють здебільшого на батареях та мають автономність до семи років. Наразі компанія реалізовує свою продукцію близько сто двадцяти країнам світу та має близько один мільйон користувачів. Детальніше про заснування, роботу та розвиток компанії “AJAX Systems” далі на kyiv-future

Джерело: https://techukraine.org/wp-content/uploads/2021/11/256850048_6363489687059372_5160891975973450904_n.jpg

Заснування компанії

“AJAX Systems” – це компанія, яка спеціалізується на виготовленні новітніх систем безпеки. Компанія розробляє не тільки дизайн, але й апаратне та програмне забезпечення. 

Компанія “AJAX Systems” була заснована у 2011 році українським підприємцем, інженером та інвестором Олександром Конотопським за близько п’ятдесят тисяч доларів. Найпершою продукцією організації були датчики “Ajax”, які були передбачені для різних потреб, таких як: розбиття скла, відчинення дверей, поява диму, розпізнавання руху, вулична сирена тощо. Також для зв’язку з охоронними компаніями був випущений програмований приймач “Ajax RR-104”, який працював на дальності до п’ятисот метрів. Ці пристрої працювали на батареях та були дешевші за закордонні аналоги. 

Починаючи з 2015 року, компанія почала випускати нові види охоронних систем, які стали ще більш вдосконаленими. Цього разу було значно покращене програмне забезпечення, технічна складова, зовнішній вигляд, також збільшили дальність роботи зв’язку до двох тисяч метрів. Серед оновлених пристроїв можна виділити: “GlassProtect” – датчик розбиття скляних виробів, “MotionProtect” – датчик для виявлення руху, “DoorProtect” – датчик для відчинення дверей, також оновлена тривожна кнопка. Завдяки успішному розвитку компанії, цього ж року фонд “SMRK” інвестував у компанію близько одного мільйона доларів. 

Джерело: https://inventure.com.ua/upload/pic2020-3q/image1_5wDLtHT.jpg

Подальша робота та розвиток 

У 2016 році компанія знову пропонує оновлення. Цього разу “AJAX Systems” представили комплексну систему безпеки, яка передбачала самостійний моніторинг. Цього року з’явились також: додаток “Ajax Security System”, хмарний сервер “Ajax Cloud”, централь “Hub”, а також такі оновлені пристрої як: “LeaksProtect” – датчик для виявлення протікання, “FireProtect” – датчик виявлення пожежі, “MotionProtect Plus” – інфрачервоний датчик руху з посиленим реагуванням, “CombiProtect” – датчик реагування на розбиття скла та рух, “StreetSiren” – вулична сирена тощо.

У 2017 році знову з’явились покращення та ноу-хау. Серед них: “OS Malevich” – нова операційна система для “Hub”, “FireProtect Plus” – датчик виявлення чадного газу, “DoorProtect Plus” – покращений датчик відчинення дверей, “KeyPad” – сенсорна клавіатура, “HomeSiren” – сирена для кімнат тощо.

У 2018 році компанія випустила оновлення, такі як: “Hub Plus” – оновлена модель централі, “MotionProtect Outdoor” – високоточний вуличний датчик руху, комп’ютерний додаток “Ajax PRO Desktop”, цього року оновили також операційну систему “OS Malevich”. 

У 2019 році компанія “AJAX Systems” випустила також такі пристрої як: “MotionCam”, “Button”, “ReX”, “Hub 2”. Також завдяки автоматизації процесів, цього року вдалося збільшити виробництво до двісті п’ятдесяти тисяч пристроїв на місяць. 

У 2020 році вийшли ще такі пристрої як: “DoubleButton” – апарат для швидкого реагування в надзвичайних ситуаціях, “Hub 2 Plus” – оновлена централь, яка здатна підтримувати Wi-Fi, LTE, а також сто відеореєстраторів, двісті користувачів та близько двісті пристроїв. До списку оновлень також увійшли: “StreetSiren DoubleDeck” – бездротова вулична сирена, “PSU” – оновлені блоки живлення тощо. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.