Четвер, 18 Липня, 2024

“EPAM Systems” в Києві: роль та становище американської компанії в столиці

“EPAM Systems” — одна з перших ІТ-компаній у світі. ЇЇ було засновано у 1993 році білоруськими однокласниками Аркадієм Добкіним та Леонідом Лознером у місті Принстоні. Перші офіси було відкрито в Сполучених Штатах Америки та Білорусі, та у 2005 році компанія вийшла на український ринок та відкрила перший офіс, це працювала команда всього з шести осіб. Далі на kyiv-future

Чим займається? 

Основний напрямок ІТ-компанії “EPAM Systems”: розробка та проєктування цифрових платформ та послуг. Саме завдяки багаторічному досвіду, у ХХІ сторіччі компанія виступає лідером у галузі консалтингу та програмного забезпечення. Та варто зазначити, що “EPAM Systems” стала популярною тільки у 2002 році, коли її визначили перспективною компанією, що швидко розвивається.

Основне, що робить компанія:

  • Будує нові цифрові моделі бізнесу.
  • Трансформує роздрібний банкінг.
  • Транспортує дані у хмарні сховища.
  • Проводить цифрову трансформацію.
  • Забезпечує кібербезпеку.

У 2020 році “EPAM Systems” увійшла до списку найуспішніших компаній світу “S&P500”, тому, відповідно, компанія веде не менш успішні проєкти з компаніями зі списку “Forbes Global”. Основні напрямки: страхування, автомобілебудування, енергетика, охорона здоровʼя та життя, програмне забезпечення, дистрибуція, медіа та інформаційний бізнес.

Цінності компанії в підході до роботи

Розширення бізнес-простору — те, що завжди прагнула робити компанія “EPAM Systems”. Для цього, в ній було сформовано 5 основних цінностей:

  • Цінувати людей. Людина — це фундамент успіху компанії. Вона вважає, що помилки — це початкова точка на шляху вдосконалення. Тому, “EPAM Systems” створює всі необхідні умови для розвитку та пропонує відповідні освітні програми.
  • Фокус на клієнтах. Як і багато ІТ-компаній, “EPAM Systems” зацікавлена в довгостроковій співпраці, адже це не тільки про надійність, але й дає змогу повністю зрозуміти організацію бізнесу клієнта та шляхи його вдосконалення.
  • Командна робота. Діяти в групі людей набагато простіше та ефективніше й саме тому, “EPAM Systems” підтримує тільки такий формат роботи.
  • Немає межі досконалості. В компанії, безумовно, високі стандарти, а це мотивує старанно працювати. Компанія наголошує, що всі її здобуття — результат командної роботи.
  • Чесність. Діяти справедливо — запорука компанії. Саме це й призводить до безкомпромісності компанії.

Варто зазначити й аполітичність компанії. З моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року, компанії довелось вийти з ринку РФ, та між спеціалістами з України та Білорусі ситуація залишалась напруженою. 

“EPAM Systems” також відмовилась використовувати свої сервіси для кібератак у сторону країни-агресора й закрила очі на те, що в Києві розташована найбільша кількість розробників компанії.

Освіта разом з “EPAM Systems” 

“EPAM Systems” має перевагу серед інших компаній: вона бере людей без досвіду в ІТ на роботу. Командою програмістів було розроблено ввідні курси в інформаційні технології для новачків. Статистика показує, що 97 кандидатів зі 100 брали на позицію “джуніора” в компанії. Ба більше, на офіційному сайті компанії ви зможете знайти інші університетські програми для спеціалістів на різних рівнях. 

Відзнаки та перспективи працевлаштування — висновок

В київських офісах “EPAM Systems” розташована найбільша кількість розробників компанії загалом. Тішить, що в серці України є компанія, яка утримувала ряд відзнак від Forbes, Fortune, Linkedln, OpenSource тощо. Компанія отримувала нагороди за кількість контрибʼюторів, увійшла до списку “Fortune 100” та увійшла до списку 2 тисяч найбільших публічних компаній світу.

Працевлаштування в “EPAM Systems” обіцяє багато перспектив. Окрім заробітної плати $1500-$3500, ви також будете забезпечені комфортними умовами роботи та можливостями професійного розвитку за кошти компанії. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.