Понеділок, 15 Липня, 2024

Історія та цікаві факти про телекомунікаційну компанію «Київстар»

Після появи першого телефону та телебачення у Києві почали розвиватися телекомунікаційні технології. Незабаром спілкування на великій відстані та перегляд телепередач стали частиною повсякденних буднів життя людей. Компанія «Київстар» є першою в Україні, яка почала надавати цю послугу. Тепер це найбільший мобільний оператор в країні. Його мобільна мережа охоплює всі українські міста, а от раніше компанія тільки починала розвиватися та створювати інноваційні послуги. Далі на kyiv-future.

Як з’явилася компанія «Київстар» та стала лідером у ІТ-сфері?

У зв’язку зі значним збільшенням кількості абонентів на початку XXI століття у Києві розпочався активний розвиток телекомунікаційної діяльності. Для забезпечення якісного мобільного зв’язку та перегляду більшої кількості телепередач було засновано компанію «Bridge» під керівництвом Ігоря Литовченка. Пізніше її було перейменовано на «Київстар». У 1997 році відбувся запуск першого мобільного зв’язку, а наступного року користувачі могли обмінюватись SMS.

2000 року кияни почали вперше користуватися послугою мобільного інтернету та технологією WAP. Також керівництво компанії запровадило інновацію — безкоштовні дзвінки для всіх, хто користується послугами «Київстар». Завдяки цьому кількість нових абонентів ще більше зросла, як і рівень доходу телекомунікаційної компанії. Це дозволило забезпечити більш швидкісну передачу даних у всіх країнах. Але на цьому працівники київської компанії не зупинились удосконалювати надання своїх послуг.

2003 року вони відмінили плату за вхідні дзвінки, а ще вперше отримали престижну нагороду — премію «Євромаркет» від європейського центру дослідження ІТ-ринку і були визнані українською інвестиційною газетою компанією, яка найбільш динамічно розвивається. Потім команда «Київстар» створила технологію EDGE та офіційно стала мобільним оператором національної команди з футболу.

З 2010 року настав новий етап у розвитку компанії, а саме масштабування діяльності у Києві та надання більшого спектру телекомунікаційних інновацій. Все почалося з того, що «Київстар» об’єдналася з «Beeline-Україна» в 1 компанію, після чого послуга мобільного зв’язку називалася «Київстар-Бізнес», «Beeline», «djuice»…

З 2015 року кияни почали користуватися високошвидкісним інтернетом. Спочатку вони змогли підключити 3G інтернет, після чого компанія оголосила про ребрендинг та збільшення кількості нових абонентів. У 2017  її співробвтники почали розвивати мобільний зв’язок 4G, а наступного року отримали ліцензію та після успішного тестування представили цю послугу своїм абонентам.

Після цього компанія вийшла на новий рівень розвитку в Україні. Співробітники «Київстар» підписали договір про співпрацю з Міністерством економічного розвитку у та торгівлі у Києві з метою обміну даними статистики, завдяки якій можна було визначити кількість туристів на українських територіях. Окрім цього компанія почала лідирувати в рейтингах найбільших та найуспішніших компаній у сфері ІТ-технологій.

Цікаві факти про телекомунікаційну компанію «Київстар»

  1. Головний офіс компанії розташований у Києві, а її засновником є ​​Ігор Литовченко — український бізнесмен. 
  2. З 2021 року послугами компанії користуються понад 20 млн абонентів. 
  3. Співробітники компанії збудували найбільшу в Україні інфраструктуру мобільного зв’язку — понад 40 станцій.
  4. Компанія сприяє розвитку різних соціальних проектів, призначених для покращення медіаграмотності киян. 
  5. «Київстар» є найбільшим платником податків серед компаній, які працюють у сфері ІТ-технологій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.