П’ятниця, 12 Липня, 2024

ІТ компанія “GlobalLogic” — історія появи одного з найбільших розробників софту в Києві

Компанію “GlobalLogic” було засновано у 2000 році в Сполучених Штатах Америки. “GlobalLogic Ukraine” розташований в Києві за адресою вул. Миколи Грінченка 2/1, і займає почесне третє місце в рейтингу компаній, що швидко ростуть та входить у двадцятку найкращих компаній України за фінансовими показниками. Далі на kyiv-future

Чим займається ІТ-компанія?

“GlobalLogic” в Києві займається розробкою цифрових продуктів: створенням платформ для бізнесу з використанням інноваційних продуктів та відповідних рішень. Столичний офіс “GlobalLogic” вміщує відразу як інжиніринговий та дизайн центри. 

Компанія займається не тільки створенням проєктів з нуля, а ще й вдосконаленням вже наявних для подальшого ведення цифрового бізнесу використовуючи наступні методи:

  • Проєктування.
  • Експертиза операційних та інформаційних технологій.
  • Інженерія.
  • Стратегічний дизайн.

Тисячі столичних та іноземних клієнтів, звернувшись до компанії “GlobalLogic” змінили майбутнє своїх компаній у сфері автопрому, комунікації, фінансових послуг, промисловості, медіа та інфо простору раз і назавжди. 

Цінності в підході до роботи в “GlobalLogic”

Основний принцип компанії “GlobalLogic”: “Від людей для людей”. Саме “людина” стоїть на першому місці в компанії. та окрім цього, фірма висвітлює ще пʼять наступних пунктів як роботодавець та спеціаліст:

  • Довготривалі стосунки: компанія старається знайти проєкти, які можна вдосконалювати за принципом комплексного підходу. Для працівників це правило також можна застосувати: середній стаж роботи в компанії — 4,5 роки, що набагато вище середнього показника усіх ІТ компаній України. Ба більше, довготривалі стосунки забезпечують впевненість та безпеку для клієнтів та умови для розвитку й росту спеціалістів.
  • Ученому світ, а невченому — тьма: постійне навчання — фундамент хорошого спеціаліста. Столичні фахівці в “GlobalLogic” пройшли тисячі курсів та тренінгів на таких платформах як “Udemy”, “Percipio”, “Globesmart” тощо. Завдяки корпоративним доступам, кожний спеціаліст в компанії може підвищити кваліфікацію та розвинути навички ораторства, роботи в команді та тайм-менеджменту.
  • Цікаві проєкти: “GlobalLogic” бере в роботу тільки ті кейси, які надихають та відкривають горизонт можливостей. Більше, ніж 6 тисяч столичних фахівців вже зробили внесок у розвиток медицини, автопрому, ТБ, будівництва, фінансів тощо.
  • Баланс між особистим життям та роботою: компанії важливо, щоб кожний спеціаліст тримав баланс між особистим та робочим простором. В компанії завжди проводились тренінги з відповідної тематики, та з початку повномасштабного вторгнення кількість таких заходів збільшилася. “GlobalLogic” пропонує “Wellbeing deposit” для своїх працівників, який дає змогу підтримувати здоровʼя: купити абонемент в спортивний зал, тренажери та інший спортивний інвентар. 
  • Чесність, відкритість та довіра: саме цей принцип є основним в компанії та сприяє розвитку спеціалістів. Саме через такий підхід компанію неодноразово відзначали найкращим роботодавцем.

Отже, комфортні умови — ключ в підході до роботи в “GlobalLogic”. Столичним спеціалістам пропонують не тільки комфортні умови, але й достатню кількість програм підтримки. 

Про перспективи працевлаштування — висновок

Щодо перспектив: “GlobalLogic” пропонує релокацію. Завдяки компанії, кияни можуть переїхати в Європу та побачити її такою, якою вона є (без туристичної завіси). Компанія не тільки допоможе з оформленням документів для переїзду вашої сімʼї, забезпечить комфортну дорогу, але й ще допоможе визначитись з країною для переїзду. 

Не може не радувати й зарплата. Середній показник заробітної плати в “GlobalLogic” становить $1500. Окрім того, компанія пропонує можливість карʼєрного зростання, умови для навчання та поважає особистий простір працівників.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.