Четвер, 18 Липня, 2024

Свято-Пантелеймонівський Жіночий Монастир: місце, в якому знаходиш гармонію для душі

У столиці багато святих місць. Одне з них – Свято-Пантелеймонівський Жіночий Монастир. Чому в ньому треба побувати, читайте у нашому матеріалі на kyiv-future.com.ua.

Історія монастиря

Чудове місце. Монастир потужний та величний. Побудований у 1912-му році. Він вражає своєю надзвичайною красою і благістю. Окремі будівлі збудовані цілющі купелі.

Вважається місцем сили, тому що на території багато святих джерел з водою, які мають лікувальні властивості. Біля монастиря є цілющі джерела, в яких проводять Хрещення. Там можна купатися. Також на території ростуть великі потужні дерева.

Дуже душевний монастир. Тут знаходяться Ікони Божої Матері Володимирська XVI ст. та Казанська, що відобразилася на склі.

Частинки мощів Пантелеймона, Миколи, Серафима Саровського, а також святі джерела Пантелеймона, Архістратига Михаїла та Божої Матері “Сльоза Богородиці”.

Чому це місце сили

Прекрасний монастир знаходится на горі. Поруч парк та стежка, що веде до лісу, доріжки там немає та різкий підйом по корінням дерев. Доріжка в лісі в один бік веде до джерел, а в протилежний – до парку Феофанія, з озерами, альтанками, фонтанами та масою приємних місць для відпочинку. Феофанія – історична місцевість на території Голосіївського району. Сюди краще їхати на цілий день, щоб і монастир відвідати, і джерела побачити, і в парку погуляти. Територія всього цього комплексу величезна, тому варто запастись вільним часом і отримати від цього максимум задоволення. Це те місце, куди можна прийти з сім’єю, і побути одному, повністю відключитися від своїх проблем та турбот, поставити свічки за здоров’я чи упокій, замовити службу, провести вінчання чи хрестини. Монастир розташований у дуже гарному місці, має шикарний ландшафтний парк. У ньому чудовий каскад озер, джерела, листяний ліс, качки – атмосфера умиротворення та радості від краси навколишньої природи. Складається враження, що опиняєшся в міні заповіднику, де багато дерев, кущів, квітів, водойм. Багато жителів столиці вважають, що це місце, в якому знаходиш гармонію для душі.

Любителям фотографуватися тут точно сподобається, бо фото зон тут багато на різний смак.

Це найкрасивіше місце має відвідати кожен. Рекомендуємо з’їздити до парку Феофанію. Тут зручне місце для паркування, можна гуляти весь день. Парк вражає своїми масштабами. Сам парк чудовий, красивий, просторий, можна відпочити і подумки, і духовно. На території є маленькі вагончики, де можна купити чай і щось перекусити. На всій території багато місць для фото. Відмінно підійде для прогулянки з дитиною. У парку відчуваєш себе як у лісі. Адже там дуже багато високих та дерев, що ростуть на пагорбах і здається ніби безкрайній ліс попереду. До речі, якщо любите багато ходити можна дістатися пішим ходом з парку ВДНГ.

Як дістатися до монастиря

Розташований монастир по вулиці Академіка Лебедєва, 32. Доїхати можна від станції метро Лук’янівська. До входу везе лише маршрутка номер 444.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.