Неділя, 14 Липня, 2024

Усипальниця матінки Аліпії: місце, що має зцілюючу силу

У Києві багато святих місць, чому Усипальниця матінки Аліпії – одне з найсильніших та найчарівніших, читайте у нашому матеріалі на kyiv-future.com.ua.

Історія черниці

Перед смертю матінка заповіла варити кашу для парафіян. Робити це потрібно щомісяця – тридцятого числа. Це цілюща каша. Були випадки, коли відбувалося одужання від онкології. Перед відвідуванням Усипальниці потрібно почитати про матінку Аліпію.

Черниця Аліпія народилася 1905 року в селянській сім’ї. Дівчинку було названо Агафія, на честь мучениці Агафії. З почуття благоговійної любові до неї черниця все життя носила на спині її ікону. З дитячих років Аліпія терпіла знущання. Хатинка матінки була біля воріт Голосіївського чоловічого монастиря. Вона там прожила до смерті. Аліпія була пророчицею. Передбачала відновлення Голосіївського монастиря та розкол церкви. Дуже мало їла і мало спала. Ранок у матінки починався о третій годині з молитви. Про зцілення молитвами Аліпії написані різні книги. Зцілення парафіян відбувалися непомітно. Також вона ніколи не відпускала людину без якогось маленького подарунка. Багато хворих, хто покаявся і молився, зцілювалися і поверталися до життя. Вони знаходили сили, здоров’я та душевний спокій.

Зайти в її усипальницю можна праворуч від входу в монастир. У День Аліпії – тридцятого жовтня, у храмі завжди багато відвідувачів.

Голосіївська Усипальниця: найчарівніше та заспокоєне місце у Києві

Вся територія, де знаходиться красивий храм, велика і доглянута. До речі, тут відбуваються служби. А хрещення відбувається в тісному дерев’яному будиночку, що стоїть поруч. Перебуваючи там, відчуваєш неймовірні відчуття. Однозначно варто завітати до цього місця, і навіть неодноразово. Воно дійсно має цілющу силу. Матінка всім допомагає, тут одразу стає спокійно і легко на душі, умиротворено. Треба відчути це місце.

Коли знаходишся саме біля могилки матінки, просто не хочеться йти, так тобі легко, і спокійно, так і стояла б там годинами. Все, що насправді забажає Ваша душа, неодмінно здійсниться.

До речі, до Матінки їдуть з усієї країни. Відвідуючи храм, що розташований над Усипальницею, треба поставити свічки, оминути всіх святих із проханням про допомогу. Потім опуститися до Усипальниці Аліпії та теж поставити свічки. Між іншим, вся Усипальниця – квітучий сад, багато орхідей. Адже багато хто везе із собою квіти. До речі, записки з проханнями та молитвами в Усипальниці кладуть на гранітну плиту.

За бажання можна взяти з собою з дому річ і прикласти до надгробниці. Аліпія чує та допомагає. Головне – треба вірити у це.

Як дістатися

Доїхати можна автобусом від станції метро Голосіївська або ж пройтися пішки. Адреса: вулиця Полковника Затевахіна, 14. До речі, біля Усипальниці працює церковна лавка, де можна купити ікони та свічки. Якщо ви поїдете з дітьми, то беріть із собою моркву. Поруч знаходяться стайні та загони з кіньми та поні, яких зможете погодувати.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.