Четвер, 18 Липня, 2024

Виникнення та реалізація проєкту “Готово”

Після Революції гідності в Україні почалися реформи щодо надання адміністративних послуг. Це, зокрема, було пов’язано з реформою децентралізації. У зв’язку із початком процесу передання більшої кількості повноважень громадам, створюються центри надання адміністративних послуг. Одним з унікальних закладів, який почав працювати у Києві на фоні цих децентралізаційних процесів, став сервіс “Готово”. Далі на  kyiv-future.com.ua.

Новий офіс на Печерську

Одним з ініціаторів проєкту “Готово” став Лев Парцхаладзе, який у 2015-2016 роках обіймав посаду першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації. Мабуть, саме тому офіс “Готово” було відкрито по сусідству з будівлею цього органу виконавчої влади. Пізніше політик перебував на посаді Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

У минулому Лев Ревазович був бізнесменом, а його підприємства мали інноваційну спрямованість. Тому, закономірно, що у своїй ініціативі щодо “Готово” чиновник оперував теж прогресивними підходами.

Будівлю під сервіс “Готово” було збудовано за півроку. Своєю сучасною архітектурою вона відразу привертає увагу серед іншої забудови Печерська. Також зовнішній вигляд будівлі гармонійно доповнюють скульптури, які зображують жінок. Поряд розмістилося кафе. Але навіть, якщо важко побачити офіс, то великі букви з написом “Готово” біля входу відразу привертають погляд пішоходів.

У перші дні роботи офісу відвідувачів було небагато. Більшість заходили, щоб познайомитися з сервісом та провести невелику екскурсію.

Найбільший попит був на оформлення закордонних паспортів та реєстрацію підприємницької діяльності.

Попит на послуги “Готово”

Під час запуску проєкту понад 20 млн гривень витрат було профінансовано з обласного бюджету.

Станом на 2016 рік підприємство вийшло на стадію самоокупності. Протягом 2017 року “Готово” надав понад 20 тисяч послуг, близько 60% з яких для жителів Київської області.

За інформацією сервісу “Готово” станом на 2018 рік в офісі можна було отримати близько 200 послуг. Найпопулярнішою з них було оформлення паспорта.

Станом на березень 2024 року сервіс “Готово” пропонує понад 100 різних послуг. За понад 7 років роботи сервісом скористалося більш ніж 2,5 млн осіб. Також було укладено понад 13 тисяч шлюбів.

Найпопулярнішими послугами сервісу “Готово” станом на початок 2024 року були: “Шлюб за годину”, “Gender-party”, “Проведення заходів”, “Апостилювання документів”, “Нотаріальний переклад”, “Страхування”, “Письмовий переклад”, “Паспортний сервіс”, “”Дія” кваліфікований електронний підпис”, “Експрес-перевезення міжнародних вантажів”, “Ідеальне освідчення/побачення” та інші.

Також сервіс “Готово” співпрацює з Агенцією регіонального розвитку Київської області, у рамках якого здійснюється довгострокова підтримка малого та середнього бізнесу регіону на всіх етапах заснування, зростання та розвитку. Також забезпечується допомога з пошуком інвестицій та грантового фінансування, супровід у стратегічному, фінансовому та маркетинговому плануванні вашої справи.

Аналіз відгуків користувачів сервісу “Готово” в інтернеті показує не дуже хорошу оцінку. Залежно від платформи вона коливається від 2,7 до 3,2 за 5-бальною шкалою. Прослідковується більше негативних відгуків у період пандемії коронавірусу та покращення оцінки після повномасштабного вторгнення. Ймовірно, що на це впливає рівень попиту та різноманітність послуг, які цікавили людей.

З переваг сервісу “Готово” користувачі відзначають високий професіоналізм та компетентність персоналу, а також швидкість розв’язання питань. Цікаво, що деякі коментатори ці ж складові відносять до недоліків, що, ймовірно, може бути наслідком поганої поінформованості про особливості сервісу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.