П’ятниця, 12 Липня, 2024

Фортеця Косий Капонір: атмосферне місце, яке здивує кожного

А чи знали ви, що в Києві знаходиться справжня фортеця. У нашому огляді ви довідаєтеся, як її знайти і чому потрібно обов’язково побачити це місце. Далі на kyiv-future.

Історія фортеці

Фортеця Косий Капонір – частина оборонно-фортифікаційної системи захисту навколо Києва. Столична фортеця – це найбільша військова фортеця в Європі 19 століття. Вона ніколи не була використана у військових діях. Її призначення було – тюремне ув’язнення. В косому капонірі, містилися політичні в’язні особливо небезпечні для режиму. Один їх в’язнів фортеці був вбивця державного діяча Петра Столипіна – Багров. Крім того, в цьому місці були розстріляні учасники польського повстання. Як це не дивно, але в зміст музею великий внесок вносить Польща. Музей, розповідає про історії з давніх часів до сьогоднішнього дня.

Що тут найцікавіше

Мало хто знає, що на Печерську є  справжня Київська фортеця. ЇЇ територія дуже чиста і доглянута, але найголовніше – це історія, до якої можна доторкнутися. Крім того, це відмінне тихе місце для прогулянок в центрі мегаполісу. Добре погуляти в сонячну теплу погоду. Також тут дуже здорово милуватися заходом з кухлем чаю і близькою людиною. Це одна з кращих видових майданчиків міста. Відкривається чудовий вид на НСК Олімпійський.

Крім того, це незвичайний історичний комплекс. Місце дуже гарне, провести тут час буде цікаво, панорамний вид, тиша. Є багато місць для фото. Локація буде цікава фотографам для тематичної або пейзажної зйомки.

Красиві види на центр Києва. На території є два музеї. Цікаве місце, іноді лякає (карцер). Представлено багато експонатів. Експозиції в музеях зроблені професійно.

Тут треба брати екскурсовода і слухати всю цікаву історію. У музей ціна за вхід дуже демократична. Час і режим роботи музею треба уточнювати на сайті. Також є окремі часи роботи закладу. Людей в музеї завжди мало, тому вам ніхто не буде заважати. Тому можна добре все роздивитися. Присутні експозиції, пов’язані з АТО, другої світової війни, і козаками. Також можна зайти і подивитися всі виставки в усіх частинах музею, вхід платний. Дітям до семи вхід років безкоштовно. Відвідувачам тут дуже подобається. Адже це прекрасне місце для відвідування, тут буде цікаво як туристам, так і місцевим жителям. Прогулятися тут безперечно варто. Буде цікаво, як для дорослих, так і для дітей шкільного віку.

Ціна квитка цілком демократична. Можна замовити індивідуальну екскурсію. Дуже пізнавально і цікаво. Якщо будете в Києві, то обов’язково відвідайте це місце.

Де знаходиться

Музей знаходиться біля станції метро «Печерська», за адресою: вулиця Госпітальна, 24. Якщо не хочеться йти пішки, то можна проїхати одну зупинку на автобусі або тролейбусі. Зайти в музей можна як з боку б-ра Лесі Українки так з боку Стадіону. Увійти можна через госпіталь безкоштовно або через касу з боку бульвару Лесі Українки.

На цьому цікаві факти про музей не закінчуються. А що ви знаєте про Косий капонір? Пишіть в коментарях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.