Середа, 17 Липня, 2024

Фотовидалення пігментних плям в «Лазерхауз»: що потрібно знати

Поява такої реакції організму, як пігментні плями, є цілком нормальною реакцією організму на вплив сонячних променів. Часто в «Лазерхауз» кияни користуються такою процедурою, як освітлення веснянок. Це реальний вихід, якщо дана пігментація вам не подобається.

Особливості фотовидалення пігментних плям

Це повністю безпечна процедура, до якої вдаються в рівній мірі, як чоловіки, так і жінки. Завдяки проходженню повного курсу пацієнти «Лазерхауз» набувають такого бажаного рівного тону.

Вибираючи надійний, сучасний центр лазерної косметології, ви отримуєте:

  • ефективне рішення проблеми. Якщо мова йде про видалення веснянок, тоді досить пройти курс, який складається з декількох сеансів;
  • безпека і безболісність. Все, що відчуває пацієнт – це легке поколювання;
  • відсутність побічних ефектів, будь-яких алергічних реакцій.

Як проходить підготовка

Вона включає в себе ряд заходів. Наприклад, за 3 дні до проведення процедури видалення веснянок можна відвідувати лазні і сауни, басейни. За два тижні фахівці забороняють хімічні пілінги, загоряння, солярій, прийом антибіотиків.

Ті ж заходи заборонено проводити після видалення пігментних плям.

Варто додати, що спочатку пацієнт приходить на прийом до косметолога. Подальша покрокова інструкція виглядає наступним чином.

  1. Спеціаліст оцінює стан шкіри і збирає анамнез.
  2. Враховуються індивідуальні особливості клієнта, протипоказання, інтенсивність гіперпігментації.
  3. Косметолог займається налаштуванням платформи і видає пацієнтові окуляри для захисту очей.
  4. Наступний крок – очищення і дезінфекція шкіри за допомогою гіпоалергенного гелю. Його використання обов’язкове, адже покращує проникнення сонячних променів.
  5. Далі фахівець проводить пробні спалахи, підбирає інтенсивність, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта.

Ціна за послугу

Вона залежить від кількості імпульсів. Консультація в «Лазерхауз», наприклад, безкоштовна. А вже безпосередньо в вартість входять витратні матеріали і апаратний супровід.

Звичайно, киянам хочеться побачити результат відразу ж, після першого відвідування. «Лазерхауз» якраз те місце, де можна побачити освітлення пігментації вже після першого прийому. Але для досягнення максимального ефекту, потрібно пройти повний курс.

Освітлення, вирівнювання тону, пружність шкіри – все це доступне. Головне в цьому випадку вибрати надійний, безпечний центр лазерної косметології, якому можна довірити свою шкіру.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.