Неділя, 14 Липня, 2024

Гімназію №179 в Києві реконструюють

За 54,63 млн. грн. у Києві реконструюють гімназію №179. Роботи виконуватиме ТОВ “І.Б.К Девелопмент” на замовлення Управління будівництва та архітектури Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації. Таке повідомлення оприлюднено на сайті електронних закупівель PROZORRO, пише kyiv-future.

ТОВ “І.Б.К Девелопмент” зареєстроване у 2013 році в Києві, спеціалізується на будівництві житлових та нежитлових будівель.

До кінця 2021 року переможець торгів має виконати загальнобудівельні роботи, облаштувати ліфт, систему водопостачання, каналізації, електропостачання, вентиляції, пожежну сигналізацію, прокласти телефонні та комп’ютерні мережі, озеленити територію навколо навчального закладу. Профінансувати реконструкцію гімназії, за договором, повинні у 2 етапи: на 14,5 млн. грн. у 2020 році, на 40,13 млн. грн. у 2021-му.

Основна потреба в реконструкції навчального закладу Києва полягає у збільшенні кількості учнів на майбутнє. Після ремонту 179 гімназія зможе прийняти на 500 дітей більше. Станом на 2019 рік гімназія №179 була найзавантаженіша серед учбових закладів Києва. Тут був організований 41 навчальний клас, 1346 учнів, це перевищує норму проєктної потужності на 110%, тому збільшення закладу необхідне для комфортного та безпечного навчального процесу.

Гімназія №179 м. Києва розташована у Голосіївському районі столиці на Голосіївському проспекті, 120В. Була збудована у 1962 році, спочатку створювалась як школа, а з 2009 року набула статусу гімназії. Навчальний заклад приймає учнів 1-х-11-х класів, навчають дітей понад 80 осіб викладацького складу. Серед них 16 учителів-методистів, 18 старших учителів, 44 вчителя вищої категорії та 8 відмінників освіти України. Мова викладання – українська, крім цього в гімназії вивчають англійську та німецьку. У приміщенні 179 гімназії облаштовані 3 спортивних зали, бібліотека. На подвір’ї навчального закладу 2 футбольних поля, спортивні тренажери. Поряд з територією гімназії розташований парк. У закладі функціонують різноманітні гуртки: хоровий, літературний, театральний, Школа волонтерів, гурток “Петриківський розпис”, при гімназії працюють футбольна команда та спортивно-хореографічний ансамбль “Промінець”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.