Понеділок, 15 Липня, 2024

GoBeauty Studios: кращі умови для розвитку вашого б’юті-бізнесу

Хочете розвиватися як б’юті-майстер, але немає можливості відкрити свою студію? Це зовсім не привід влаштовуватися працювати в салон за трудовим договором. Почати можна з малого – орендуючи власний кабінет в б’юті-коворкінгу. У чому переваги цього виду роботи і на які блага може розраховувати орендар? Про це читайте в нашій статті.

Орендуємо студію в б’юті-коворкінгу

 GoBeauty Studios – мережа коворкінг-офісів для співробітників б’юті-сфери. Наші приміщення обладнані всім необхідним для фахівців різного профілю:

 • перукарів;
 • майстрів манікюру;
 • косметологів;
 • масажистів;
 • візажистів;
 • броу-арт майстрів.

 На умовах помісячної оренди за фахівцем закріплюється окремий кабінет з меблями. Вам залишиться тільки купити витратні матеріали та інструменти для своєї роботи. У вартість також входять:

 • комунальні платежі;
 • охорона і прибирання загальної території;
 • Wi-Fi і смачна кава для клієнтів;
 • безкоштовна реклама у соціальних мережах;
 • підтримка в робочий час.

 Повністю обладнане приміщення дасть вам можливість зосередитися тільки на роботі і своєму професійному розвитку, не займаючись організаційними справами. Це дуже суттєва підтримка для майстра-початківця, оскільки витрати на старті все одно будуть значними.

Переваги оренди кабінету в GoBeauty Studios

1. Вигода. Не маючи великої кількості вдячних клієнтів і хорошої фінансової подушки, відкрити свій салон неможливо. Особливо, коли у майстра всього 2 записи на день. При цьому працювати в б’юті-коворкінгу набагато вигідніше, ніж найманим співпрацівником в салоні, де близько 50-65% заробітку доведеться віддавати начальству.

2. Зручність. Всі наші студії розміщені поблизу станцій метро і великих транспортних розв’язок. Це прохідні місця, а значить, напрацювання клієнтської бази не буде таким складним, як у фахівця, що приймає вдома.

3. Престиж. Якщо ви вибираєте між роботою вдома або в коворкінгу, однозначно варто віддати перевагу другому варіанту. До домашніх майстрів звертаються все рідше: немає довіри до якості обробки інструментів і кваліфікації майстра. Крім того, кожен клієнт хоче отримати високий рівень сервісу, а не підніматися на восьмий поверх без ліфта і соромитися попроситися в туалет.

4. Відсутність начальства і зобов’язань. Орендуючи місце в б’юті-коворкінгу, майстер відповідає за себе сам. Не потрібно ні з ким узгоджувати робочий графік, прайс, перелік послуг.

5. Комфорт. У всіх наших кабінетах зроблений свіжий сучасний ремонт в світлих тонах. Вам буде приємно працювати в таких умовах, а клієнти будуть більш охоче йти в сучасну студію, ніж в тісну кімнату житлової квартири.

6. Безпека. Кабінети підключені до охоронних систем. Доступ до кабінету 24/7 тільки для Вас. Цілковита впевненість у збереженості Ваших речей.

7. Використання CRM-системи. Наш додаток допоможе автоматизувати запис клієнтів, складання робочого графіку і ведення обліку. Вам більше не доведеться шукати блокнот, щоб записати клієнта і робити безліч виправлень, якщо людина попросить змінити час візиту. Використовуючи наш додаток, майстер отримує можливість отримувати нових клієнтів абсолютно безкоштовно, що є навіть більш вигідно, ніж займатися просуванням в соціальних мережах. GoBeauty Studios бере на себе все просування!

Завантажити додаток можна за посиланнями:

 Версія для Android  Версія для iPhone

І наостанок… Якщо ви вирішили будувати власний бізнес, постарайтеся об’єктивно оцінити свої можливості. Не звалюйте все на свої плечі і не нехтуйте послугами фахівців, щоб всі вкладені кошти окупилися якомога швидше. GoBeauty Studios — надійний та стабільний завтрашній день для Вашого бізнесу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.