Неділя, 14 Липня, 2024

Художня галерея «Висоцький»: Єдине в Києві бард-кафе

Якщо вам подобається творчість поета і музиканта Володимира Висоцького, ми розповімо, чому потрібно відвідати столичну галерею на Воздвиженці. Далі на kyiv-future.com.ua.

Історія галереї

Це перше і єдине місце в Києві, де можна не тільки ближче познайомитися з творчістю відомого поета і барда Володимира Висоцького. Це перший і єдиний музей Висоцького в столиці, який задумали, як творчий майданчик або арт-кафе. Галерея присвячена життю і діяльності Володимира Висоцького.

Чим цікаво це місце

Чудова незвичайна локація  розташована в самому серці столиці – на Воздвиженці. Тут проходять творчі вечори поетів. Дуже хороша атмосфера в закладі. Він чудово підходить для творчості. В галереї затишно і комфортно. Є зал зі сценою для виступів та кафе. Це не тільки галерея, але музей і кафе, де панує затишна, навіть домашня атмосфера. Виставки змінюються кілька разів на рік. А ось на міні концерти, лекції, презентації, вистави та чай / каву можна заходити і раз в тиждень. Одна з найбільш унікальних галерей в Києві і одне з місць, де можна почути різні пісні під гітару. Творче місце для творчих людей і всіх, хто любить творчість Висоцького.

У галереї представлено багато експонатів. Проводяться цікаві зустрічі творчі вечори та пізнавальні екскурсії. Сцена для маленьких театральних та інших постановок. Досить затишне і душевне місце.

Все оформлено фотографіями Висоцького. Картини.  Тут зустрічаються поети, музиканти, художники, актори. Красиво, душевно і атмосферно тут. Потрапив на поетичний вечір. Читають вірші, грає музика. Представлені цікаві картини сучасних художників. Відомих у великих і малих колах. Є на що подивитися і є чим помилуватися. Творчість в кожній деталі закладу і в кожної речі. Відвідувачів багато, приходять з різних приводів, в основному дізнатися, що тут можна подивитися і послухати. Рекомендовано для відвідування з друзями. Тут  панує неповторна атмосфера, просякнута Висоцьким наскрізь. Це не тільки музей, а й майданчик для чудових концертів.  Такоє це єдине в Києві бард-кафе. Тут завжди відбувається,  щось цікаве.

Коли твоя душа страждає, а сумні думки не дають спокою, то багато киян приходять сюди, щоб набратися сил і натхнення. Адже в закладі панує тепла і затишна атмосфера. Це по-справжньому заряджає і дає сили повернутися до життя.

Крім того, галерея – зручне місце для проведення невеликих корпоративних зустрічей і заходів.

Неймовірно прекрасне і затишне місце для невеликих концертів, читань, і такого іншого.

Також у  приміщенні Галереї проводяться корпоративні заходи. Також семінари, конференції та презентації.

Де знаходиться галерея

Галерея знаходиться по вулиці Воздвиженська, 40. Біля Андріївського узвозу. Поруч Старокиївська гора і Поділ. Найближча станція метро «Контрактова площа». Вартість квитків і афішу можна побачити на сторінці галереї в соцмережі Фейсбук.

На цьому цікаві факти про галерею не закінчуються. А ви бували тут? Пишіть в коментарях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.