Понеділок, 22 Липня, 2024

Кабмін анонсував підвищення зарплат медиків у 2021 році

Протести та незадоволення медиків відносно своєї заробітної плати нарешті почуті. Кабінет міністрів анонсував підвищення заробітної плати медичним працівникам вже починаючи з 2021 року, пише kyiv-future.com.ua.

В наступному році плануються просто рекордні видатки на медицину з бюджету країни. А саме, сума сягатиме 160 млрд гривень, при цьому закладено, що саме заробітна плата зросте на 30%. 

Прем”єр міністр Денис Шмигаль зазначив, що видатки на медицину зросли на 30 млрд відносно 2020 року. А якщо брати в порівняння ще й 2019 рік, то відносно нього видатки збільшились аж на 65 млрд. Тобто, за два останні роки фінансування медичної галузі зросте на шістдесят (60)%.

В наступному 2021 році планують не тільки збільшити заробітну плату на 30%, але й збільшити до 210 одиниць приймальних відділень опорних лікарень. Також планується закупити додатково 450 автомобілів швидкої медичної допомоги.

Додаткова Шмигаль зазначив, що країна й надалі буде вести боротьбу з COVID-19 на високому рівні. А все лікування буде проводитись безкоштовно. А лікарі, в свою чергу, будуть отримувати доплати за боротьбу з цією інфекційною хворобою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.