Четвер, 18 Липня, 2024

Як зробити посмішку голлівудською?

Поняття «голлівудська посмішка» увійшло в побут, коли в кіно стали застосовувати великі плани. Відповідно, потрібно, щоб у акторів були ідеальні зуби. Саме тому в кіноіндустрії і стали вперше використовувати накладки на зуби – вініри. Сьогодні для створення голлівудської усмішки є величезний арсенал стоматологічних засобів.

Як роблять голлівудську посмішку?

Все залежить від стану зубного ряду і ясен пацієнта. Якщо зуби здорові, рівні, а прикус правильний, то досить регулярної професійної чистки і відбілювання, щоб отримати сяючу ідеальну посмішку. Складніше тим, у кого є стоматологічні патології або порушення. Для них підбираються свої індивідуальні методи.

Вініри

Якщо зуби здорові, але мають незначні відколи, великі проміжки (діастеми), темну емаль, невідповідність розмірів загальних рис обличчя, використовують вініри для голлівудської посмішки. Кожна деталь, виконана з монолітного композиту іліпослойного нанесення, наклеюється на фронтальну частину зуба за допомогою спеціального клею. Завдяки різної щільності і відтінку кераміки вініри мають натуральний вигляд і високу естетичність.

Імплантати

Ідеальної посмішки неможливо домогтися, якщо в зубному ряду відсутні одиниці. На допомогу приходять імплантати, що виготовляються за сучасними технологіями. Для їх установки не потрібно обточувати сусідні з дефектом зуби. Імплантат не тільки повністю відновлює естетичність зубного ряду, але і його функції.

Брекет-системи

Неправильний прикус порушує зовнішній вигляд посмішки, негативно впливає на функцію шлунково-кишкового тракту, призводить до деформації особи, головних болів і інших патологій. Щоб усмішка була ідеальною, використовують брекети і інші ортодонтичні системи.

Сучасна стоматологія пропонує широкий асортимент брекетів, різних за матеріалами і локалізації. Вони можуть бути невидимими або мати прикрашають елементи. Застосування брекет-систем, кап, трейнерів гарантує стабільний і ідеальний результат.

Реставрація за допомогою коронок і вінірів

Якщо в зоні видимості є пломби, то вони будуть порушувати естетику посмішки. Практично неможливо зробити їх непомітними, а при відбілюванні пломби ще сильніше стануть видні. Щоб приховати дефекти, використовуються коронки і вініри.

Коронки встановлюють на зуби з віддаленими нервами. Ці «ковпачки» дозволяють не тільки підвищити естетичність, але і зберегти зуб, стабілізувати його. Сучасні матеріали роблять коронку максимально натуральною, неотличимой від здорового зуба.

Відбілювання

Потемнілі від часу, вживання фарбувальних продуктів і напоїв, куріння зуби неестетично виглядають. Щоб відновити природний колір або зробити емаль на кілька тонів світліше, застосовуються різні методи відбілювання.

Голлівудська усмішка в Ora Pro Clinic

Голлівудська усмішка в КіевевOra Pro Clinic – це ефективний, безпечний, стабільний результат. Фахівці підберуть метод, який допоможе досягти ідеального стану і зовнішнього вигляду зубного ряду. Протягом тривалого часу пацієнт буде з гордістю демонструвати свою сяючу посмішку.

У клініці використовуються інноваційні методи лікування та реставрації, кращі матеріали і технології, тому вартість процедури досить висока. Скільки коштує голлівудська усмішка, залежить від:

  • методу реставрації;
  • початкового стану зубощелепної системи;
  • складності процедури;
  • тяжкості ушкоджень;
  • виду застосовуваних матеріалів і стоматологічних посібників.

Попередньо вартість послуг можна дізнатися з прайс-листа на сайті Ora Pro Clinic або по телефону. Остаточну ціну розраховує фахівець після огляду.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.