Понеділок, 15 Липня, 2024

Кияни можуть отримати 1 млн грн, якщо знайдуть неполадки в додатку ДІЯ

Кияни можуть отримати 1 000 000 грн, якщо знайдуть неполадки під час користування додатком Дія, пише “kyiv-future.com.ua“.

Як повідомляє Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, призовий фонд 35 000 доларів або 1 000 000 грн, проте він впевнений, що абсолютно неможливо знайти баги чи неполадки в додатку. Також додаток Дія має найвищий ступінь безпеки, що не загрожує втраті даних користувачів.

Також буде челлендж для білих хейтерів. за умовами вони мають зламати додаток Дія, але це буде лише тестова версія, яка не містить персональних даних громадян України. Реалізацію цього проєкту підтримує USAID та Кібербезпека в Україні. 

Також Михайло Федоров наголошує, що додаток Дія 2.0 отримат атестат КСЗІ та відповідає всім стандартам України. А для перевірки недоліків було проведено два пентести, які були успішними для мобільного додатку. 

Більш конкретні умови, запуск та деталі багбаунті буде анонсовано згодом. 

Довідка: додаток Дія – це державний портал, завдяки якому можна офіційно зберігати власні документи та отримати більшість державних послуг швидко та дистанційно. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.