Четвер, 18 Липня, 2024

Кращі моделі професійних ковзанів Powerslide

Німецька компанія Powerslide, хоча і є порівняно молодою за мірками даної індустрії, давно визнана лідером ринку ролер продукції. Популярність ковзанів Powerslide забезпечило поєднання продуманої ергономіки, високоякісних матеріалів і доступної ціни.

Особливості конструкції ковзанів Powerslide

Якщо ви хочете вибрати якісні та довговічні ковзани для ролерів середнього рівня, ковзани з карбоновою рамою, зробити це легко, в каталозі магазина Roller Shop. Хітом продажів є ковзани Powerslide Jet Pro, популярність яких забезпечили прийнятніші колеса, завдяки яким ролер швидко набирає швидкість. Ця модель підходить дітям і підліткам, завдяки великій розмірній сітці. Каф виготовлений з жорсткого пластика, який забезпечує щільну фіксацію, не дозволяє нозі завалюватися усередину. Також із пластику виготовлений бут, тому він добре витримує навантаження, додає жорсткості конструкції. Важливою деталлю є антишок під п’ятою, згладжує частина удару при стрибках. Внутрішній чобіток виготовлений з щільної тканини, яка підвищує якість фіксації ноги і забезпечує комфорт при покатушках. Верхня частина лайнера виконана з більш щільної тканини, оскільки саме в цьому місці лайнер протирається швидше. Ходова частина представлена ​​рамою з алюмінію 6000 серії, з одного дугою жорсткості, завдяки якому виріб витримує серйозні навантаження, стрибки на будь-яку висоту. Колеса з жорсткістю 83А відрізняються зносостійкістю, дають хороший накат, що дозволяє швидко кататися і рідко відштовхуватися від асфальту. Ця модель, в різних розмірах, представлена ​​тут. Купити ролики чоловічі можна в каталозі магазина Roller Shop. Якщо ви сумніваєтеся у виборі відповідного розміру, просто уточніть це питання у консультанта.

Ідеальні ролики для фріскейта

Модель Powerslide Next Supercruiser 110 відрізняється всіма перевагами для швидкісного катання і виконання трюків. У моделі встановлена ​​рама Trinity, з кріпленнями в трьох точках, завдяки якій створюється максимум стійкості, ролики легше контролюються. Легкий і міцний черевик ідеально підходить для стрибків, оснащений слайдерами і спеціальним виступом, які захищають від пошкоджень. Лайнер в цих ковзанах є одним з кращих: він в міру жорсткий і м’який, дуже щільно облягає стопу, гарантує комфорт в процесі катання. Лайнер створений за технологією тришарового технологічного набивання, яке ідеально облягає ногу під впливом тепла. Якщо ви любите гострі відчуття, вибирайте модель Powerslide Doop Swift 150 Edge – позашляховик серед роликів. Тут встановлено два великих колеса з пневматичними шинами, які дозволяють проїхати по будь-якій місцевості: в лісі або на трасі BMX. Нержавіючі підшипники Wicked забезпечують хорошу швидкість в будь-яких умовах, а світлодіодний ліхтарик на верхній стрепі дозволяє кататися в сутінках.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.