Четвер, 18 Липня, 2024

Київ засипало снігом: як комунальники розчищають місто

Так, як і обіцяли синоптики, перший сніг в Києві випав ввечері 17 листопада. І комунальні служби відразу почали розчищати дороги та тротуари. І це не може не радувати! Як повідомляє прес служба комунальної корпорації «Київавтодор» для цього було задіяно 305 одиниць основної техніки, також 33 одиниці допоміжної. Крім цього, було задіяно 169 працівників комунальних служб. До речі, це нет вся наявна техніка столиці. Є ще запаси, пише “kyiv-future.com.ua“.

Всі райони столиці очищали від снігу, щоб автомобілі та пішоходи просувались без проблем, не створюючи затори на дорозі та тротуарі. 

Столичні дорожники також приступили до виконання своїх обов’язків. А саме, дороги обробили протиожеледними матеріалами, щоб не допустити утворення ожеледиці. Адже немає нічого гіршого, ніж ожеледиця на дорогах. Автомобілісти ще не звикли по снігу, ожеледиці, тому можливе частіше зіткнення.

Особливу увагу приділили й потенційно небезпечним ділянкам вулично-дорожньої мережі. До таких відносять мости (їх в столиці не мала кількість), підйоми, спуски, вулиці по яких курсує громадський транспорт (трамваї, тролейбуси, автобуси), а також дороги з бруківкою.

Потурбувались не тільки про дороги, але й про зупинки громадського транспорту. Щодня тисячі киян чекають громадський транспорт на них. Була задіяна малогабаритна техніка, а також і бригада з ручного прибирання. Вони очистили територію від снігу, а також обробили посипальними матеріалами. 

Як завжди, по графіку, громадський транспорт почав свою роботу. Тисячі киян дібрались до свого місця роботи. 

Також мер столиці  Віталій Кличко заявив, що місто готове зустріти перший сніг і за потреби може одночасно залучити для прибирання вулиць 544 одиниці спецтехніки. 

Сподіваємось, що надто великих снігопадів не буде. І столиця не зупиниться в заторах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.