Четвер, 18 Липня, 2024

Київський пологовий будинок №3 відремонтують

Головний корпус пологового будинку №3 у Києві чекає на перевтілення. 2-й та 3-й поверхи будівлі капітально відремонтують за 7,63 млн. грн. Виконуватиме роботи ТОВ “Абсолют Клімат” протягом 2021-го року. Інформація розміщена на сайті електронних закупівель PROZORRO. Компанія, яка робитиме ремонт у пологовому, зареєстрована у 2008 році в Києві. Спеціалізується на монтажі водопровідних мереж, систем опалення та кондиціювання. Згідно з договором, підрядник має виконати капітальний ремонт сантехніки, електротехніки, загальні будівельні роботи, відремонтувати систему опалення. На другому поверсі 3-го пологового будинку змонтують кабельну мережу, систему зв’язку, відеоспостереження. Завершити роботи мають до кінця 2021 року, пише “kyiv-future.com.ua“.

Нагадаємо, пологовий будинок №3 у Києві зареєстрований у 1998 році, заснований Київською міською радою, підпорядковується Департаменту охорони здоров’я КМДА.

Останні капітальні перевтілення в будівлі проводилися взимку 2019-го. Тоді ремонтували перший поверх акушерського відділення: замінили зовнішні та внутрішні інженерні мережі, зовнішню каналізаційну мережу. Все це коштувало більше 10 млн. грн. Крім того у відділенні з’явилося нове медичне обладнання на суму 36,5 млн. грн. Після ремонту у 3-му пологовому будинку почали функціонувати 4 звичайні та 6 сімейних пологових залів, сучасна операційна палата та палата інтенсивної терапії для новонароджених і породіль.

Сьогодні Київський міський пологовий будинок №3 надає акушерсько-гінекологічну допомогу цілодобово жінкам Святошинського, Солом’янського та Шевченківського районів. За рік тут лікуються у стаціонарі близько 13 тисяч жінок, пологів приймають в середньому 3500. До речі, за день 3 листопада в стінах 3-го пологового з’явилося на світ 11 малюків – 7 дівчаток і 4 хлопчики.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.