Понеділок, 15 Липня, 2024

Лабораторна сушильна шафа СЕШ

 Лабораторні сушильні шафи СЕШ, електронні аналітичні ваги, портативні вологоміри зерна, які ви можете купити вже зараз за прийнятною ціною з доставкою по території  України в магазині лабораторного обладнання «Хімтест Україна +» (Харків), являють собою професійні високотехнологічні пристрої, що використовуються для просушування, зважування пробних зразків до і після аналізу, вимірювання вмісту вологи в зернових, зернобобових, олійних культурах в процесі зернозбиральної кампанії, для підготовки, здачі врожаю на зберігання, продаж і т.п. Пристрої досить популярні в сільському господарстві, їх широко застосовують на зерносховищах, хлібних заводах, підприємствах і організаціях зерновий індустрії, фермерських господарствах.

Сушильне устаткування, яке використовують спільно з лабораторними вагами, створено спеціально для просушки зернових, зернопродуктів, насіння бобових, олійних культур, висівок, комбікорми, а також інших містять підвищений відсоток вологості речовин. Сушильні шафи розміщують в спеціально відведених приміщеннях, лабораторіях елеваторів, зерноприймальних пунктах, зернозаготівельних, кормових, переробних підприємствах, експериментальних лабораторіях науково-дослідних організацій агропромислового сектора.

Лабораторній шафі рівномірно просушує зразки за допомогою спрямованої струменя повітря, що утворюється за рахунок спеціального вентиляційного пристрою, нагрівачами та рухомим столом із зразками, який починає обертатися завдяки мотору-редуктора. Сушильне устаткування оснащується температурним електрорегулятором, що дозволяє відмовлятися від використання наддорогих за вартістю, не зовсім практичних по функціоналу та небезпечних для персоналу електричних контактних термовимірників на основі ртуті.

 Результати вимірювання повітрянотепловим способом є загальноприйнятим, процес фіксується в офіційних документах разом з показниками якості зернопродуктів, впливає на цінову категорію партії зернових культур при передачі зерна в сховище, для реалізації кінцевим споживачам і т.п.

Переважні характеристики сушильних шаф СЕШ

 Застосування сушильного обладнання СЕШ має такі переваги:

  • пристрій оснащений ефективним пропорційно-інтегрально-диференціальним регулятором для регулювання ступеня нагрівання, завдяки чому продовжується термін служби нагрівального елементу;
  • довгий термін експлуатації обладнання забезпечується легкої і простий конструкцією, бездоганною якістю деталей, механізмів;
  • показники температур на екрані;
  • запобігання перенапруги, перегріву;
  • низький рівень шуму;
  • комфортне використання в умовах лабораторії.

При точному дотриманні умов вимірювального процесу, наявності повіреного, справно функціонуючого обладнання, сушильна лабораторна шафа, завдяки якій можливо визначити вологість зернопродуктів згідно із затвердженими стандартами, є найточнішим пристроєм.

Купити лабораторну сушильну шафу СЕШ недорого

Компанія «Хімтест Україна +» пропонує своїм клієнтам великий вибір озагальнолабораторного обладнання для підприємств агропромислового комплексу, у тому числі лабораторні сушильні шафи СЕШ, аналітичні електронні ваги, переносні вологоміри, портативні вологовимірювачі зерна бездоганної якості за найкращими цінами в Україні, які можна купити з доставкою в Києві, Дніпрі, Одесі, Вінниці.

Придбати в Чернівцях, Запоріжжі та інших регіонах України сушильну шафу СЕШ, вологомір зерна для підприємств агрокомплексу, харчової, переробної галузі допоможуть наші менеджери, які дадуть відповідь на всі питання, які стосуються особливостей функціонування лабораторного обладнання, проінформують, яка актуальна ціна на момент оформлення замовлення, безпечні способи оплати, умови доставки у ваше місто.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.