Неділя, 14 Липня, 2024

Легенда про проклятий тролейбус: куди зникають кияни

У Києві багато містичних легенд. Одна з них про проклятий тролейбус, який курсує по вулицях нічного Києва. Ми розповімо про нього більш детально на kyiv-future.

Прокляте місце

Існує легенда, що один зі столичних тролейбусів ще за часів СРСР не повернувся в депо. Після чого про нього заговорили, як про проклятий. Разом із транспортом зник водій, кондуктор і пасажири. Однак, цю ситуацію вирішили замовчати. Ходять чутки, що тролейбус впав з моста і потонув, а так як сталося це пізно вночі, коли ніхто нічого не бачив, ситуацію просто вирішили не афішувати, приховавши це від городян. До речі, це не єдиний випадок. У 60-х роках зі столичного мосту впав пасажирський автобус. Однак ця ситуація активно замовчувалася. Сталося це в квітні 1967 року. Хоча інформація в різних джерелах відрізняється. Сталося це на мосту Патона. Тоді загинуло 45 осіб. Кажуть, що кілька людей дивом врятувалися. За однією з версій, водій намагався обігнати вантажний автомобіль. Однак під час обгону зачепився за трамвай і не впорався з керуванням. Після автобус викинуло на зустрічну смугу, і він врізався в перила. Однак конструкція не витримала, і автобус впав в воду. Водій встиг на льоту відкрити двері. Тому деякі пасажири врятувалися. Також було багато випадків, коли з цього моста падали авто, однак ці трагедії теж намагалися не розголошувати за часів СРСР. Деякі кияни вважають, що це міст вважається проклятим місцем, тому на ньому часто стаються аварії та гинуть люди.

Пропадають назавжди

Деякі кияни кажуть, що бачили старий тролейбус, який повільно їздить по нічних вулицях міста. Іноді, в нічний час доби, він під’їжджає до одиноких пасажирів і розкриває свої двері. Описують його по-різному, але частіше це одна зі старих моделей. Такі вже не курсують на звичайних маршрутах.

За словами тих, кому доводилося зустрічати цей тролейбус, вони відчувають незрозуміле почуття. Зокрема запаморочення і слабкість. Людей охоплює почуття занепокоєння, немов якась невідома сила утримує на місці. За словами очевидців, усередині тролейбуса темно. Він немов оповитий морокою і темрявою. Приглушено підсвічена лише табличка. У цей момент створюється враження, що можна доїхати до потрібного місця, прямо до будинку.

Коли пасажир заходять усередину, двері за ними закриваються, і тролейбус їде разом з новим пасажиром в невідомість. Там людина усвідомлює, що знаходиться в салоні зовсім одна. Немає ні водія, ні кондуктора, ні інших пасажирів. Про сліди останніх говорять лише залишені на сидіннях речі, а тролейбус ніби їде сам.

Якщо вчасно прийти в себе в цей момент, поки тролейбус не встиг виїхати далеко, ще можна врятуватися. Деякі пасажири проклятого тролейбуса розбивали вікно і вистрибували на вулицю. Ті, хто цього не зробив, пропали без вісті. Про те, куди вони в подальшому потрапляють, залишившись в тролейбусі, невідомо нічого.

Деякі кияни розповідали, що на вулиці, на якій це відбувалося, не було навіть тролейбусних дротів . Тому звідки може з’явитися тролейбус? Загадка.

На цьому містичні легенди про столицю не закінчуються. А ви чули щось про цей проклятий тролейбусі? Пишіть в коментарях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.