Понеділок, 15 Липня, 2024

Лікуємо сколіоз в Києві без болю і операцій

Малорухливий спосіб життя, сидяча робота, недостатньо повноцінне харчування часто призводять до тих чи інших порушень належного функціонування організму у жителів Києва. “Ціною” ігнорування своєчасної та всеосяжної профілактики і лікування стають запущені стадії захворювань, які суттєво впливають на якість і тривалість життя. Однією з найбільш схильних до таких проблем систем організму є опорно-руховий апарат. Кожен житель Києва чув про сколіози, лордози, кіфози та інших захворюваннях хребта, які особливо часто діагностуються у дітей і підлітків і переходять з ними у доросле життя. Для того, щоб допомогти вам впоратися з наслідками недуги, Клініка здорового руху Modus пропонує послугу під назвою кінезітерапія в м. Київ для швидкого, безболісного і ефективного лікування.

Новий і ефективний

Кінезітерапія передбачає лікування різних деформацій хребетного стовпа із застосуванням досить ефективного методу впливу на нього за допомогою фізичних вправ, виконаних пацієнтом в спеціальних опорах-тренажерах. Метод має такі переваги:

  • неінвазивний;
  • абсолютно безболісний;
  • доведена ефективність при повній безпеці для пацієнта;
  • не вимагає обмеження звичного способу життя;
  • не пов’язаний з прийомом будь-яких медикаментів;
  • впливає на причину появи болів, а не маскує прояви результату;
  • недорогий;
  • відмінна переносимість у пацієнтів всіх вікових груп.

Не терапією єдиною

Разом з тим, лікування сколіозу в Києві в медичному центрі Модус не обмежується однією лише кінезітерапією. Поряд з цим методом, застосовуються також інші. Однак для всіх них діє “золотий стандарт” лікування – чим раніше воно розпочато, тим більшу ефективність здатне продемонструвати і тим краще буде досягнутий результат. Крім цього, вдасться уникнути також серйозного погіршення здоров’я. Тому в тому випадку, якщо вам відомо про наявність у вас або членів вашої родини викривлень хребта (зокрема, сколіозу), слід негайно звернутися в Модус і почати лікування. Це дозволить ніколи не познайомитися з такими неприємними наслідками сколіозу, як наявність міжхребцевих гриж, порушення ходи, стійке порушення постави, утискання внутрішніх органів і порушення їх функцій. У зоні особливої ​​уваги в даному випадку – серце і легені.

Постава школярів вимагає особливо ретельного спостереження в період збільшення навчальних навантажень. Не пускайте формування постави вашої дитини на самоплив і контролюйте здоров’я її хребта.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.