Понеділок, 15 Липня, 2024

Метро на Виноградар. Як просувається будівництво?

Перші станції метро на Виноградар планують відкрити у грудні 2021 року. Усі роботи з будівництва тривають за планом. Про це йдеться на веб-сторінці КП “Київський метрополітен”. Далі на kyiv-future.

На початку осені від майбутньої станції “Мостицька” запустили тунелепрохідний механізм і вже проклали 114 метрів тунелю. Надалі, за місяць планується прокладати 200 метрів тунелю. Роботи на інших ділянках також киплять. Від “Мостицької” до “Проспекту Правди” бетонують двох’ярусний тунель. Далі планують відхилитися в бік Виноградаря, а потім збудують станцію “Маршала Гречка”. Раніше повідомляв начальник КП “Київський метрополітен” Віктор Брагинський, на даній лінії метро буде ще декілька станцій – “Івана Виговського” та “Виноградар”. Пізніше, Сирецько-Печерську лінію метро з’єднають зі станцією “Тараса Шевченка”. Загальна протяжність об’єкта складає майже 7,5 км, загальний кошторис – понад 11 млрд. грн.

За оцінками експертів, на лінії метрополітену в напрямку Виноградаря, прямуватимуть за добу більше 90-та тисяч пасажирів.

Фото – сайт 44.ua

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.