Понеділок, 22 Липня, 2024

Метро в Києві закриють: коли чекати?

Ми щодня спостерігаємо, як цифри статистики по захворюваності на коронавірус невпинно ростуть. На 3 листопада за останню добу захворіло майже 9 тисяч осіб по всій Україні. В Києві звісно кількість хворих також росте (близько 800 чоловік на 3 листопада). Вже влада повідомляла, що деякі лікарні заповнені майже на 100%. І як розповідають епідеміологи – це ще не межа. Розроблена Кабміном і МОЗ система зонування допомагає зрозуміти, наскільки погана ситуація в містах та регіонах, пише “kyiv-future.com.ua“.

Стосовно Києва, то він наразі знаходиться в помаранчевій зоні. Оскільки кількість хворих значно зросла за останній тиждень, не виключено, що Київ скоро можуть віднести до червоної карантинної зони. Що ж тоді чекає місто?

Нещодавно розповів про це в інтерв’ю “Сьогодні” головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Він наголосив, що в критеріях зонування чітко прописано 2 моменти, що стосуються транспорта. Перший – це обмеження його роботи. Другий – заборона міжобласного і міжрегіонального транспорту. Тому з огляду на це варто очікувати, що маршрути, які щоденно прямують до Києва і з Києва, будуть заборонені.

Не ясно чи це буде введено одразу чи поступово з огляду на ситуацію в місті.

Це ж стосується і роботи метро. Якщо ситуація буде критичною, то метро закриють другий раз за рік. Перший був в березні 2020 року. 

Поки що закриття столиці – це крайній захід, на який може піти влада. Наразі максимально намагаються зберегти адаптивний карантин. 

Тому в черговий раз влада і МОЗ нагадують усім жителям столиці і інших регіонів країни про необхідність носіння маски в громадських місцях. Дотримання соціальної дистанції. Постійне багаторазове миття рук обов’язкове. 

При перших ознаках хвороби дзвоніть своєму сімейному лікарю або в швидку. Обмежуйте свої контакти. Слідуйте рекомендаціям лікаря. В разі погіршення стану, викликайте швидку допомогу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.