Четвер, 18 Липня, 2024

Місце для побачень: особлива атмосфера в ЦЕХу

Якщо ви не знаєте, куди сходити на побачення, а ваша половинка любить мистецтво, запросіть її в Галерею сучасного мистецтва Цех. Це дуже цікаве місце, яке залишить після себе позитивні емоції. Це не просто галерея, це місце для спілкування. Далі на kyiv-future.

Чай з картинами

Якщо ви не зможете відразу назвати прізвища сучасних українських художників, то ця галерея вам легко допоможе. Відмінна галерея, яка добре сховалася у дворі серед складів і заводів. Цікавий підбір художників, з певністю можна відкрити для себе кого-то нового. Це місце – одне з сердець українського мистецтва. Варто того, щоб в будь-яку погоду пройти по закутках і майже загубитися в промзоні Кирилівської вулиці. Простір краси, створене професіоналами щиро люблячими свою справу. Галерея, де можна не тільки отримати візуально-естетичне задоволення. Можна погрітися біля каміна, дізнатися, що стоїть за кожною роботою і кожним майстром, душевно поспілкуватися з командою. За захоплюючій бесідою час швидко і цікаво пролетить.

У галереї панує особлива атмосфера. Після відвідин галереї, люди, які цікавляться мистецтвом, як правило, отримують колосальне задоволення. Підбір художників, які виставляється в цьому місці прекрасний. Приміщення має до творчих зручним дискусій на зручних диванах в оточенні великого скупчення предметів мистецтва.

Галерея невелика, але любителі сучасного мистецтва можуть знайти цікаві для себе роботи українських та зарубіжних художників. Є унікальні роботи українських сучасників. Приємно усвідомлювати, що наше мистецтво цінується на Заході.

Тут кожен виразно знайде там щось своє, те, що давно шукав. Експозиції змінюються раз в два місяці. Багато відвідувачів виділяють – скульптуру мініатюрна “Собака-Улибака і Хлопчисько-Пельмешка” Є нестандартні твори, які можна довго розглядати під різними кутами. Сучасне мистецтво – це не тільки красиві абстракції.

Гостей можуть почастувати чашкою чаю, який відвідувачі будуть розпивати під час цікавої бесіди. Екскурсовод, розповідає про техніку написання картин, про самих художників.

Це місце необхідно відвідати кожному свідомому людині, небайдужій до сучасній культурі.

Романтика і позитив

Якщо ваша половинка цікавляться мистецтвом, то обов’язково запросіть її на побачення в галерею. Галерея чіпляє своєю енергетикою. Ідеальне місце, щоб доторкнутися до сучасного мистецтва в затишній атмосфері зі своєю другою половинкою. Побачення буде позитивним і романтичним.

Також локацію повинні відвідати любителі виставок. Зазвичай тут не багато людей, тому можна спокійно походити і розглянути експонати.

Як дістатися

Галерея знаходиться на вулиці Кирилівській, 69. Найближча станція метро Тараса Шевченка.

Пара табличок у внутрішньому дворі з написом ЦЕХ, допоможуть скоротити пару десятків хвилин пошуків входу. Величезний плюс, що перегляд картин і відвідування галереї безкоштовне.

У столиці ще багато різноманітних галерей, тому якщо ви любите мистецтво, то обов’язково порадуйте себе і свою другу половинку, відвідавши такі локацію. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.