Четвер, 18 Липня, 2024

Музей історії України у Другій світовій війні: чим цікаво місце

У Києві багато різних незвичайних і цікавих місць. У нашому огляді ми розповімо про Музей історії України у Другій світовій війні. Ви дізнаєтеся про те, чому в цьому місці необхідно побувати і чим цікавий музей. Далі на kyiv-future.

Трішки історії

Музей з моменту відкриття в 1981 році і називався Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. З 2015 року через декомунізації його перейменували. Він являє собою меморіальний комплекс.  Наразі йде деяке переосмислення історії. З’явилася експозиція сучасної війни на території нашої країни. Музей має у своєму розпорядженні прекрасної експозицією експонатів.

Чим цікавий музей

Місце однозначно варто відвідати, відкривається гарний вид на лівий берег і Дніпро. видно майже все місто. Красиве місце для прогулянок. Відмінна локація для відвідування всією сім’єю

До речі, скульптура Батьківщина матері-пізнавана і знаменита на весь світ. Уздовж схилу Дніпра проходить алея, яка виводить до скульптурних композицій присвяченим війні. На відкритих майданчиках унікальна військова техніка від 40-вих років XX століття до сучасної. Тут немає байдужих, сюди приходять доторкнуться до історії, вшанувати пам’ять полеглих у вогні війни, зупиниться і подумати про ціну життя. Шкода, що не горить вічний вогонь, проте атмосфера місця збереглася. Висота самої скульптури з постаментом 102 метра. Вона була відкрита в 1981 році. Увійшла в 300 найкращих творів тисячоліття. Це одна зі знакових місць Києва. Також тут представлена ​​велика кількість документів, фотографій, матеріалів, зброї та амуніції.

Обов’язково зайдіть усередину меморіалу Батьківщини-Матері. У ньому є різні експонати, а також чудова оглядова площадка, з якої відкривається дивовижний вид на місто. Біля меморіалу є музей історії України, а також експонати 2 світової війни.

Музей дуже атмосферне. Заходячи в нього, ніби переносишся назад в історію, бачиш дуже реалістичні конструкції, багато речей, які збереглися з часів Другої Світової війни. На першому поверсі великий музей АТО.

Музей техніки теж радимо побачити. Через карантин літаки закриті, хоча раніше можна було і заходити всередину техніки.

Музей історії України у Другій світовій війні – місце, де багато слів не потрібно. Просто дивитися, відчувати і розуміти. Вразила мізерно мала ціна квитка, при тому що велика частина відвідувачів іноземці. Музей вилизаний до ідеального блиску. Все на своїх місцях. Хочеться туди повернутися. У музею є сильна атмосфера. Туристам з дітьми слід знати-в музей під відкритим небом пускають до 17:00. Музей бажано відвідувати з гідом, завдяки йому експонати буквально «оживають».

Де знаходиться

Музей розташований за адресою: вулиця Лаврська, 24.

Доїхати до меморіалу не проблема від метро Арсенальна на маршрутці 470 або тролейбусі 38.

Поруч знаходиться Києво-Печерська лавра.

Радимо включити це місце в свою подорож по Києву.

На цьому цікаві факти про музей не закінчуються. А ви були відвідували це місце? Розкажіть в коментарях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.