Четвер, 18 Липня, 2024

Музей Максима Рильського: атмосферні концерти і поетичні вечори

У столиці багато різних закладів. У нашому огляді ми розповімо про душевне місце – музей відомого українського публіциста, поета М. Рильського. Далі на kyiv-future.

Історія музею

Він присвячений українському поету і громадському діячу М.Ф. Рильському. Музей заснований в будинку самого Максима Рильського, який проживав в ньому свої останні тринадцять років життя. Музей відкрито в 1988 році. Тут ви почуєте цікаву розповідь екскурсовода про несподівані факти біографії письменника і багато іншого. Зібрано багато інформації про самого Рильського, а також про його родину.

Місце, де живе поезія і гармонія

Музей Рильського – це прекрасна можливість поринути в атмосферу життя відомого поета і перекладача. Будинок-музей складається з двох поверхів. У будівлі збереглася обстановка того часу. Зберігся дух старовини.  Як кажуть працівники музею, тут багато збереглося так як було за життя академіка. Крім того, дуже багато стелажів з книгами. У частині кімнат досі панує той же порядок, що за життя письменника: тут і робочий кабінет зі столом і словниками (є словник Даля, згаданий в хрестоматичній поезії) і затишна вітальня, де засідали гості, і бібліотека (на книгах можна знайти позначки , зроблені рукою Рильського, в цілому мова йде про 6000 тисяч примірників) …

До речі, працівники музею дадуть відповідь на всі ваші питання і багато чого розкажуть. Можна замовити екскурсію для великої групи людей. Але в самому будинку-музеї тісно і краще ходити невеликими групами (вузькі сходи, невеликі кабінети). Як і всі музеї-намагається максимально зберегти пам’ять минулого, але в той же час намагається щось робити для збереження і розвитку майбутнього. Принаймні намагається зберегти навколишній сад і робити лекторії для відвідувачів. Це дуже затишне, спокійне, тепле і цікаве місце.

Загальне враження дає можливість уявити життя і побут видатних людей тієї епохи. Крім того, в музеї проходять виставки інших митців і проводяться музичні зустрічі. Вечорами проходять концерти в вузькому колі. Рекомендуємо відвідати вечір позиції, послухати в прекрасному місці гарне читання віршів. Всі, хто люблять поезію, отримають море задоволення.

На вечорах пам’яті читають вірші, грає музика, звучать пісні. Тихе атмосферний місце. І навіть охоронець знає історію, біографію Рильського і може з задоволенням поділитися.

Прекрасно підійде для відвідування з сім’єю, а особливо з дітьми шкільного віку. Такого в школі не розкажуть. Сюди потрібно приводити школярів, для наочного вивчення творчості поета.

Де знаходиться музей

Будинок знаходиться в мальовничому районі Голосіївського парку, поруч розташоване красиве озеро. Маленький будиночок скромно тулиться між виросли по сусідству модних особняків за адресою: вулиця М. Рильського, 7.

На території музею багато місця і доглянуті газони, клумби. Є фонтан. Влітку музей потопає в зелені, а навесні тут неймовірно пахнуть магнолії.

Вхід на територію безкоштовний, вхід в будинок-музей платний. Режим роботи і вартість квитків уточнюйте на сайті музею.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.