Понеділок, 22 Липня, 2024

Музей Михайла Булгакова: чому це місце просякнуте містикою

У столиці багато цікавих музеїв, в нашому огляді ми розповімо чому потрібно відвідати музей відомого письменника Михайла Булгакова. Особливо це місце сподобається шанувальникам його творчості. Далі на kyiv-future.

Чим цікаво це місце

Фантастичне місце, дуже знакова не тільки для Андріївського узвозу, а й для Києва в цілому. Це чарівний музей з легким нальотом містики. Прекрасний музей, в якому можна зануритися в часи сім’ї Булгакових, перейнятися їхньою історією. Обов’язковий до відвідування всім, хто прочитав хоч один твір генія.

Радимо гостям столиці відвідати його. Тут варто побувати навіть без екскурсії. І чай попити на веранді і просто відчути атмосферу.

Можна прийти попити чай на веранді без екскурсії в п’ятницю, суботу, неділю з 12 до 18. Подають смачний домашній чай, бісквіт з варенням на вибір: роза, фейхоа, гарбуз, горіх.

Перед відвідуванням непогано подивитися фільм “Дні Турбіних” або прочитати роман “Біла гвардія”.

Найкраще відвідувати музей з повноцінною екскурсією. Для цього попередньо треба записатися.

Міні – екскурсія не передбачає відповідей екскурсовода на що з’являються у вас питання. Все буде дуже цікаво, але не зрозуміло.

Екскурсоводи з натхненням розповідають про життя Булгакова, що тільки заради цього багатьох відвідувачам хочеться повернутися сюди знову. Відчувається, що співробітники «живуть» музеєм.

Тому краще всього брати екскурсію з гідом. Можна завантажити додаток IziTravel і прослухати аудіогід. Експозиція унікальна і викликає захоплення.

В цьому будинку, в свій час, жила сім’я Булгакова і молодий Михайло. За радянських часів будівля переживала важкі часи, але вціліла і вдалося створити музей. Експонатів в музеї не так багато, але обстановка відтворена дуже добре. Працівники відтворювали оздоблення кімнат і змогли передати атмосферу початку двадцятого століття. Під час огляду екскурсоводи розповідають інформацію дуже цікаво. Рекомендую сходити всім, хто цікавиться творчістю письменника

Хоча реальних речей і предметів, якими користувався Булгаков, дуже мало. Практично все в музеї пофарбовано в білий, що позбавляє реалізму. Найцікавіше в музеї – це дзеркало. Коли вимикають світло, в дзеркалі видно цікаві інсталяції.

Біля музею є пам’ятник Пану Булгакову, потерти його ніс на удачу зобов’язаний кожен. Якщо обійти пам’ятник Булгакову справа, то можна потрапити на веранду для церемонії “Булгаковського чаювання”, незалежно від екскурсії.

Цікаві факти

У музеї можна дізнатися цікава факти з життя письменника. Щомісяця тринадцятого числа в музеї організовують музичний захід. А в день смерті письменника один раз на рік, 15 березня, в музеї показують посмертну маску Булгакова. Так само раз на рік на День народження письменника в музеї викладають видання Булгакова на сорока двох мовах. До речі, будь-який відвідувач може зачитати улюблений уривок на будь-якій мові.

Як дістатися

Музей знаходиться за адресою: Андріївський узвіз, 13 А. Найближча станція метро «Контрактова площа».

На цьому цікаві факти про музей не закінчуються. А ви бували тут? Розкажіть в коментарях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.