Понеділок, 15 Липня, 2024

На 140 метрів ближче до космосу: київський Gulliver встановив новий рекорд

Мурал «Космічний Всесвіт» створили на даху 34-го поверху торгово-розважального центру Gulliver у самому сердці столиці. Стінопис встановив хоч і не Всесвітній, але Всеукраїнський рекорд. До того ж, це сталося саме в той день, коли Ілон Маск зі своїм Space X запустив чотирьох туристів у космос. Далі на kyiv-future.com.ua.

Про це повідомляється на офіційній сторінці ТРЦ Gulliver у Фейсбуці.

Стінопис розташований на найвищій в Україні стіні, на висоті 140 метрів. Завдяки цьому його записали до Книги рекордів України.

Створити саме такий арт-об’єкт запропонував Gulliver. А втілили в життя цей вуличний витвір мистецтва мураліст Віталій Гідеван у співпраці з художницею @Lena Noyna. Загалом, митці працювали над муралом протягом 10 днів і витратили 150 балонів фарби.

«Для нас це був один із найцікавіших проєктів, адже ми не лише працювали на величезній висоті, а й мали змогу спостерігати за життям Києва», — ділиться Гідеван.

На стінописі зображений космічний корабель поряд із космонавтом і нашою планетою. Таким чином ТРЦ показав, як невпинно лине час разом із постійним розвитком технологій і довів, що космос набагато ближче, ніж ми можемо собі уявити.

Кияни та гості міста мають можливість побачити мурал, піднявшись на дах торгово-розважального центру. Потрапити туди можна під час екскурсій від туристичного проєкту «Інтересний Київ». Частина коштів від продажу квитків надійде до благодійного фонду «Таблеточки».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.