Четвер, 18 Липня, 2024

На Київщині подорожчає проїзд у маршрутках

Автобуси на правобережній частині Київщини підвищать ціну на проїзд на 10-15%.  Це планується на вересень заздалегідь, пише kyiv-future.com.ua.

Як розповів голова Асоціації перевізників Київської області, Олексій Павленко, ціни на Бородянському, Ірпінському, Васильківському та на Києво-Святошинському напрямках будуть зростати. Проте, якщо на дорозі не з’явиться суперництво, тарифи не будуть переглянуті. Ціни залишаться стабільними. Але не виключно, що тарифи можуть проіндексувати в межах власних перерахунків – через збільшення цін на паливо. Він додав, що через різні обставини водії маршруток змушені працювати в таких умовах. Особливо на такі рішення вплинув локдаун. 

Олексій Павленко заявив, що карантин створив багато проблем для водіїв. Зокрема “перевезення пів салону автобуса’’ і одночасно нести податковий тягар та фінансові зобов’язання перед банком, призвели до того, що зросла кількість боргів.

Відомо, що ціни на проїзд збільшилися на маршруті до Ірпеня, Гостомеля, Бучі – до 27 грн, а в напрямку Бородянки та Клавдієва – з 30 до 37 грн.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.