Четвер, 18 Липня, 2024

На Лівому березі “ходять” нові трамваї

Два нові трамваї PESA від суботи курсують на маршруті №28 – ст. м. Лісова – вул. Милославська. Новий транспорт відкрив та проінспектував особисто міський голова Києва Віталій Кличко, пише kyiv-future.

Стан рухомого складу наземного електротранспорту Лівого берега столиці бажає кращого, оскільки трамваям вже понад 30 років. Загалом, 80% машин треба оновити. Наразі, лівобережна мережа складається з 10 маршрутів, на яких “ходять” 120 електромашин. Трамваї PESA – перша сходинка до новацій у зміні рухомого складу трамваїв на Лівому березі. Нові трамваї курсують оновленими коліями, фахівці КП “Київпастранс” відремонтували шляхи на 28 маршруті. 

Щодо інших районів міста, там ситуація дещо ліпша, наприклад, на лінії швидкісного трамваю, у напрямку Борщагівки, рухомий склад оновлений, тому доцільно було направити нові трамваї саме на лівобережну мережу.

Відомо, що протягом останніх 5-ти років у Києві вже з’явилося 49 нових трамваїв PESA, 10 Електронів та 6 Татра-Юг.

PESA – польська компанія з виробницва дизельних, електричних рухомих складів, локомотивів і трамваїв. Це сучасні, комфортні, безпечні моделі, низькополі, відповідають усім вимогам інклюзивності. Можуть курсувати на коліях шириною від 900 до 1524 мм., мають 2,3,4,5 або 7 секцій. Трамваї польського виробництва “ходять” сьогодні у більшості міст Польщі, європейських столицях, в тому числі і у Києві.

Інформує сайт виробника, а також КМДА.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.