Середа, 17 Липня, 2024

На Осокорках з’явиться сучасна зона відпочинку понад 300 га

В Києві на столичному жилмасиві  Осокорки з’явиться сучасна зона відпочинку для киян розміром понад 300 га, пише kyiv-future.com.ua.

Про це стало відомо двадцять сьомого жовтня.

Як зазначили представники столичної влади, це буде унікальний парк з багатофункціональною зоною відпочинку. Передбачений  контактний зоопарк і зони для риболовлі та барбекю. Також будуть встановлені спортмайданчики та майданчики для дітей.

Наразі  в Дарницькому районі дуже мало зон відпочинку . Адже він має щільну забудову.  Тому столична  влада  зазначає що створення сучасного парку є нагальною потребою для жителів Осокорків та Позняків. Його планують побудувати на  території навколо озера Тягле. Зазначається, що місцевість, де планують створити парк,  багато часу знаходилася у поганому стані. Біля водойми знаходиться багато сміття та бруду.

В КМДА наголосили,  місцева влада підтримала створення парку.  Адже  мешканці  Осокорів та Позняків страждають від малої кількість зелених зон.  Зазначається, в  районі проживає 343 тисячі громадян. Скоро  тут буде мешкати 440 тисяч киян.

Після створення парку представники влади очікують до трьох мільйонів відвідувачів щороку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.