Понеділок, 15 Липня, 2024

Національний музей “Київська картинна галерея”: спадщина класиків в серці столиці

У столиці багато різноманітних закладів, де можна чудово провести дозвілля. Сьогодні в нашому огляді більш детально розповімо про “Київську картинну галерею”. Далі на kyiv-future.com.ua.

Історія галереї

«Київська картинна галерея» до 2017 року називалася «Київський музей російського мистецтва». Потім його перейменували. Вперше відкрила свої двері галерея в 1922 році. Тут представлена ​​величезна кількість неймовірних картин. У музеї зібрана творчість більшості відомих художників зі світовим ім’ям. Також дуже красива сама садиба.

Чому це місце варто відвідати

Національний музей “Київська картинна галерея” –  приносить просто естетичну насолоду від “дотику” до високого мистецтва. Шишкін, Васнецов, Айвазовський, Рєпін, Суриков, Врубель …. Цих художників знають навіть не мистецтвознавці, і побачити їх картини в оригіналі стоїть кожному. А чого варто побачити недомальовані полотна-це ж заворожує, включає на повну  уяву.

У картинній галереї можна побачити різні твори мистецтва, починаючи з 12 століття. Зокрема, старовинні полотна відомих художників і скульптури. Різноманітна колекція знаходиться в багатьох залах музею. До речі, вам знадобиться кілька годин, щоб добре розглянути і насолодитися чудовою спадщиною класиків.

Відвідувачів захоплюють красиві інтер’єри поміщицької садиби, а також фантастичний за своєю красою живопис (переважно – російська художня школа), а також – скульптура, графіка, старовинні ікони (13-17 століть).

У музеї представлено три зали. На другому поверсі основна і постійна “база” – вічна класика, а це: Айвазовський, Шишкін, Васнецов, Тропінін, Рєпін, Маковський, Врубель та інші. За вартістю чашки кави ви отримуєте можливість бродити взагалі по всіх виставках другого поверху

На першому поверсі представлені дві окремі тематичні виставки. У найкрасивіший частини галереї є лавки, де можна присісти, відмовитися від мирського і помилуватися великим. А пам’ятник Олександру II у дворі музею, який охороняє заклад вже більше 100 років – родзинка музею.

До речі, фотографувати експонати можна тільки на телефон.

Рекомендуємо брати екскурсію з гідом. Він допоможе зануритися в епоху Терещенків і підкаже на що звернути увагу.

Одним словом, якщо ви любите образотворче мистецтво – обов’язково приходьте.

Ефект від відвідування: кумулятивне задоволення і захоплення.

Де знаходиться музей

Музей розташований в історично цінне особняку (в блакитних тонах), при цьому – він в центрі міста, поруч з парком ім. Тараса Шевченка, прямо навпроти червоного корпусу однойменного національного університету. Адреса: вулиця Терещенська, 9.

Якщо хочете відвідати заклад безкоштовно, в першу середу кожного місяця, потрібно приходити до 10 або 11 ранку. За кілька годин, потрібно встигнути відвідати галерею. О 13.00 заклад закривається на перерву. Після чого, починаючи з 14.00 вхід в музей стає платним.

На цьому цікаві факти про музей не закінчуються. А ви бували тут? Розкажіть докладно в коментарях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.