П’ятниця, 12 Липня, 2024

Налаштування Cмарт ТВ приставки фахівцями Ланет ХЕЛП

Інтернет ТВ-приставка – це пристрій, на якому встановлена ​​операційна система, оптимізована для роботи на екрані телевізора. Завдяки їй легко встановлювати різні додатки, виходити в Інтернет і дивитися ТБ-канали.

Сучасна смарт-приставка для телевізора буває двох видів:

  1. Міні-приставка у вигляді донгла або TV-стик. Пристрій, що нагадує USB-флешку, з роз’ємом USB або HDMI. Воно транслює контент з мобільного пристрою на екран за допомогою програми або шляхом дублювання.
  2. TV-бокси. Їх можна охарактеризувати як невеликі міні-комп’ютери для вирішення різноманітних задач. Залежно від функціоналу, вони можуть зберігати дані в хмарі або в пам’яті пристрою, куди встановлюється софт.

Як здійснити налаштування Смарт ТВ

Перш ніж перейти до безпосередньої налаштування приставки для телевізора, необхідно підключити її. Підключення відбувається або за допомогою кабелю, або через Wi-Fi. Все залежить від вибраного пристрою. Якщо ви придбали TV-стик, тут все ще простіше: просто вставте його у відповідний роз’єм в телевізорі.

Після етапу підключення переходимо до налаштування:

  • При включенні з’явиться меню першого запуску, де необхідно вказати дату і час. Не бійтеся вказати неправильно, так як в подальшому можна з легкістю поміняти цей параметр.
  • Після встановлення дати та часу, виберіть потрібну мову. Але не забувайте, що зі зміною мови змінюється і робота голосового асистента. Якщо, наприклад, ви залишаєте англійська, будьте готові до того, що голосові запити також повинні вимовляється англійською.
  • Далі необхідно підключити пристрій до Інтернету. Якщо у вас бездротове з’єднання, достатньо вибрати необхідну мережу зі списку і ввести пароль. Тим, хто планує використовувати провідний спосіб, необхідно підключити кабель Ethernet до порту LAN.
  • Після підключення до Інтернету, на приставці Андроїд для телевізора можна зробити авторизацію в сервісах Google. Завдяки їй не тільки відбувається синхронізація приставки з такими сервісами, як Youtube і Youtube Music, а й з’являється доступ до Play Market, звідки можна скачувати необхідні додатки. На цьому настройка ТВ-приставки закінчена.

Але на етапі налаштування або після неї ви можете зіткнутися з проблемами, наприклад: окремі програми не запускаються або телевізор зовсім не включається. Іноді для вирішення проблеми досить вимкнути живлення у роутера і телевізора, почекати кілька хвилин і знову включити. Якщо ви зіткнулися з більш серйозною проблемою, звертайтеся в сервіс професійної комп’ютерної допомоги Ланет ХЕЛП.

Фахівці Ланет ХЕЛП за лічені години допоможуть вам вирішити будь-які проблеми з налаштуванням ТБ-приставки.

Але щоб зайвий раз не турбується, що щось піде не так, краще спочатку звернутися в Ланет ХЕЛП. Досить залишити заявку і дочекатися приходу майстра. Він швидко здійснить налаштування Smart TV / Android TV і ви зможете насолодитися величезною кількістю цікавого ТВ-контенту в відмінній якості.

З питань вартості послуг звертайтесь за телефоном +38 (044) 225-18-99 або пишіть на info@lanet.help

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.