Понеділок, 15 Липня, 2024

Навіщо підприємству автоматизована система охорони та чому це вигідно

Технічний прогрес і комп’ютеризація на очах змінюють світ і витісняють людей з багатьох професій. Так, якщо говорити про охоронців на підприємствах, очевидно, що в найближчій перспективі їх роль зведеться до нуля, а на зміну людині прийде СКУД (система контролю та управління доступом), що й сьогодні вже уявляється оптимальним варіантом захисту.

Розбираємося, що таке СКУД і чому системи контролю доступу — це вигідно для власників підприємств.

Навіщо потрібен СКУД?

Якщо говорити коротко, то СКУД — це система технічного обладнання, що забезпечує пропускний режим на території об’єкта та гарантує загальну безпеку підприємства.

А якщо детальніше, то основні завдання СКУД — це припинення проникнення фізичних осіб і транспортних засобів на територію об’єкта без відповідних документів, ідентифікація людей за біометричними даними, контроль за пересуванням персоналу під час робочого дня та облік робочого часу.

Види СКУД і як працює пропускна система

Кожен об’єкт, що охороняється, має свою специфіку і відповідний рівень захисту. Виходячи з цього, для охорони території необхідні різні технічні засоби — електронні ключі та замки, кодові панелі, турнікети, шлагбауми, камери відеоспостереження тощо. Крім того, для підвищення безпеки об’єкта сьогодні застосовуються спеціальні комп’ютерні програми з індивідуальними кодами доступу для кожного користувача системи.

Проте головна частина СКУД на будь-якому підприємстві — це прохідна або КПП, де автомати-контролери забезпечують допуск на територію об’єкта. Ці системи діляться на автономні та мережеві, де автономні — це датчики, що встановлені на двері та працюють з однією точкою приходу. Що ж стосується стаціонарних, то вони працюють з великою кількістю точок, ведуть облік персоналу іта облік пропускного режиму, видають і приймають перепустки, фіксують загальну ситуацію в межах поста.

Де придбати системи контролю доступу в Києві?

Сьогодні в столиці в цьому плані поза конкуренцією — компанія-виробник ІНТТЕКС k-int.com.ua/, чий інтелектуальний і технічний потенціал, досвід і знання ринку дозволяють створювати системи контролю, які відповідають усім сучасним вимогам безпеки в Україні та за кордоном.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.